Kuldīga saposta valsts svētkiem

Kuldīga saposta valsts svētkiem, lai radītu pilsētā gaišu, siltu un svinīgu noskaņu, sagaidot Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienu. Kopējais svētku noformējums veidots Latvijas karoga krāsās, informē viena no svētku noformējuma veidotājām Aiga Vaitkus.

Pilsētas laukumā jau ierastajā foto stūrītī tiks izvietota kompozīcija ar grandiozu lielizmēra Latvijas karogu, lai ģimenes un draugi varētu iemūžināt kopā būšanu Latvijas dzimšanas dienā.

Karoga sarkanā un baltā krāsa apspīdēs Strautu ielas liepu zaru vainagus. Savukārt Liepājas ielā gājējus sasildīs “gaismas ceļš” no lielformāta baltajiem lukturiem, kas izvietoti izklaidus visā ielas garumā.

Tradicionāli ar egļu vai priežu zaru vītnēm un Latvijas karoga krāsas lentēm tiek rotātas veikalu, biroju, iestāžu, uzņēmumu un daudzdzīvokļu dzīvojamo māju parādes durvis Kuldīgas vecpilsētas teritorijā. Kuldīgas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus, uzņēmumus un iestādes arī šogad turpināt šo tradīciju un par spīti dažādajiem ierobežojumiem pašiem radīt svētku noskaņu sevī un mūsu pilsētā. Kuldīgas novada pašvaldība, kā ierasts, dāvina sarkanbaltsarkano lenti ārdurvju rotāšanai – aicinām to saņemt Kuldīgas novada Domē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā līdz 11. novembrim.

Visbeidzot, svētku noformējuma veidotāji radījuši fundamentālu vides objektu “Kuldīga Latvijas kartē”, kas apskatāms Rātslaukumā. Šis vides objekts ir kā paliekoša vērtība, un to turpmāk varēs izvietot pilsētā ikvienos valstiskas nozīmes svētkos.

Kuldīgu šogad dekorē apvienība SIA “ROYAL KEY”, SIA “LEXA ID” un SIA “Šķērsts”.

Epidemioloģiskās situācijas dēļ šogad Lāčplēša dienā, 11. novembrī, ierastais Kuldīgas lāpu gājiens un militārā parāde diemžēl izpaliks. Taču aicinām ikvienu visas dienas garumā pieminēt Latvijas neatkarības cīņu varoņus, nolikt ziedus un iededzināt svecītes mūsu valsts aizstāvju piemiņas vietās vai vienkārši iedegt sveču liesmiņas savās mājās, atceroties cilvēkus, pateicoties kuriem mums ir sava valsts.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.01.2026 - 10.02.2026 Ceļojumu Festivāls ir sācies! Coral Travel Latvia
Rezervē ceļojumu uz populārākajiem galamērķiem ar atlaidi līdz pat -200EUR 😲 | Skatīt vairāk
Latvija
Grūtnieču aprūpe Republikas laukuma klīnika
Grūtnieču aprūpe ir visaptverošs pakalpojums, kas nodrošina mātes un bērna veselību, drošību un emocionālu līdzsvaru. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.01.2026 - 10.02.2026 Dainis Grūbe, Mārcis Auziņš “Bīstamā zona" Valmieras novada Tūrisma pārvalde
10.februārī plkst. 18.30 Valmieras teātra Lielajā zālē Dainis Grūbe un Mārcis Auziņš muzikāli komiskā pieaugšanas meistarklase divos cēlienos | Skatīt vairāk
no 25 EUR
Suņu izstādes Valmierā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
14. un 15. februārī Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā norisināsies nacionālās suņu izstādes “Valmieras Uzvarētājs 2026” un “Valmieras | Skatīt vairāk
no 3 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.479146sec.