Aglonā darbu atsāk viesu māja «Pie Vijas»

Aglonas Maizes muzejs savā Facebook lapā vēsta, ka ar 2021. gada 26. aprīli darbu atsāk viesu māja “Pie Vijas”, kas atrodas Maizes muzeja otrajā stāvā.

“Piedāvājam piecas dažādas istabiņas jebkurai gaumei, kā arī ēdienreizes numuriņā, iepriekš to saskaņojot. Lai pieteiktos uz apmešanos viesu mājā, lūdzam zvanīt saimniecei Vijai pa tālruni +371 29287044,” vēsta muzejs.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ieelpo pavasari Preiļos Preiļu novada TIC
Preiļu muižas komplekss un parks– lielākais pilsētvides ainavu parks Latvijā, kurš apbur ne vien ar savu romantisko veidolu, bet arī arhitektūras | Skatīt vairāk
Latvija
 Vilkaču maratons 2025 Tukuma TIC
42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas. Krēsla. Āžu kalns, Tukums. | Skatīt vairāk
VeseLīgošana "Jaunķemeros" Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Šogad Līgosvētkos un Jāņos būs četras brīvdienas atpūtai. Atvēliet laiku sevi palutināšanai ar procedūrām un vingrošanas nodarbībām - | Skatīt vairāk
no 297 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.05.2025 - 23.05.2025 Katrīna Dimanta Ceplī  Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno īpašu ceturtdienu Igo mūzikas un mākslas centrā "Ceplis" 22.maija! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.69209218sec.