LVM dabas parkā Tērvetē suminās pirmklasniekus 2021

Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē trešdienā, 1.septembrī, suminās pirmklasniekus!

Tradicionāli, jau vairākus gadus, Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē un Pasaku meža sadarbības partneri sveic pašus mazākos skolniekus – pirmklasniekus – pirmajā skolas dienā! Arī šogad LVM dabas parks Tērvetē un draugi ir sarūpējis dažādus pārsteigumus.

Tiekamies pirmajā skolas dienā – 1. septembrī.

Lai svinētu Zinību dienu, pirmklasnieki LVM dabas parkā Tērvetē tiks sagaidīti ar īpašu ieejas zīmi, kas atvērs durvis piedzīvojumam. LVM dabas parks Tērvetē pirmklasniekiem dāvinās brīvbiļeti dabas parka apmeklējumam un vienas pieturas braucienu ar Pasaku bānīti. Bez tam iedrošinām mazos skolniekus satikt arī Rūķu saimi un Sila raganiņu un droši pārvarēt gudrības un atjautības pārbaudījumus.

Arī Tērvetes tauriņi gaidīs mazos pirmklasniekus ar brīvbiļeti un mazu pārsteigumu, lai krāsojas košs un panākumiem bagāts pirmais skolas gads.

Savukārt dabas parkā Tērvetē izvietotajās trīs kafejnīcās mazais pirmklasnieks tiks sveikts ar garšīgiem našķiem. Apmeklē kafejnīcas – “Mammadaba”, “Rūķu bodīte” un “Lutauša galds”! Pārsteigumu mazajiem pirmklasniekiem būs sarūpējuši arī biedrība “Tērvetes mājražotāji un amatnieki” krāsainajā un dzīvespriecīgajā rūķu pilsētā Čiekurē.

Drosmīgākos pirmklasniekus pārbaudīt savus spēkus aicinās Tērvetes gaisa takas, dāvājot vienu gājienu pa mazo virvju un koka konstrukciju taku.

Savukārt Tērvetes Tarzāns un Tērvetes Tīklu parks pirmklasniekam dos 50 % atlaidi aktivitātēm savos objektos.

Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē ir ģimenei ar bērniem draudzīgākā vieta, piedāvājot izziņas un aktīvās atpūtas iespējas dabā, un vēl veiksmi un izdošanos jaunajā mācību gadā! Tiekamies dabas parkā Tērvetē pirmajā skolas dienā – 1. septembrī.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Izstādes Tukuma novadā Tukuma TIC
Iedvesmojies no gleznām, kolekcijām un baudi mākslu arī Tu, Tukuma novadā! | Skatīt vairāk
Latvija
Latgales garšu mēnesis Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
1.–31. martā Rēzekne aicina atklāt izsmalcināto Latgales garšu pasauli. | Skatīt vairāk
koncerts “Meitenes kā zvaigznes” Salaspilī Salaspils novada TIC
26. aprīlī plkst. 16.00 kultūras namā “Rīgava” norisināsies vokālā ansambļa “Sunrise” koncerts “Meitenes kā zvaigznes”. | Skatīt vairāk
Latgales garšu mēnesis - IGGI bārs Rēzeknes pilsētas TIC
Visu martu IGGI piedāvā Latgales spēka burgeru un krāsnī ceptu kartupeli mednieku gaumē. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.5596838sec.