Saeima skatīs grozījumus Tūrisma likumā

Saeima 2025. gada 13. novembrī nodeva Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai grozījumus Tūrisma likumā.

Tie paredz precizēt terminus “tūrists”, “tūrisms” un “darījumu tūrisms”, kā arī paplašināt tūristu mītņu definīciju, iekļaujot īstermiņa īres vietas, piemēram, dzīvokļus un vasarnīcas platformās kā “Airbnb” vai “Booking.com”.

Grozījumi nosaka arī atvieglotu kārtību, kādā pašvaldības teritorija var iegūt kūrorta statusu. Pašvaldība iesniegs dokumentus Ekonomikas ministrijai, kas tos pārsūtīs atbildīgajām iestādēm izvērtēšanai. Ja mēneša laikā netiek pieprasīta papildu informācija, teritorija var automātiski iegūt kūrorta statusu, kas stājas spēkā, kad tas tiek publiski publicēts pašvaldības tīmekļa vietnē.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.12.2025 - 31.12.2025 Latgales mākslinieku darbi Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
Izstāde "Kamols / Komuļs" apvieno 73 Latgales autorus, atklājot radošumu, krāsas un sajūtas. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.12.2025 - 31.12.2025 Jaunā 2026. gada sagaidīšana Bauskā Bauskas TIC
Jaunā 2026. gada sagaidīšana Bauskā kopā ar grupu "Pērkons". | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.12.2025 - 03.01.2026 KARNEVĀLS | "Mana pasaka" Tukuma TIC
Jaunpils pils atdzīvosies pasakainā karnevālā, kur senatnes mūri piepildīsies ar krāsām, mūziku un noslēpumiem. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.12.2025 - 05.01.2026 Zelma Kraft: Roku darbs ar stāstu Latgalē Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj vietu, kur āda pārtop par mākslu — “Zelma Kraft” darbnīcā Rēzeknē atradīsi neatkārtojamus rokdarbus, kādus neatradīsi nekur citur | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.62764597sec.