Jūrmalā iznākušas jaunas tūrisma kartes un ceļvedis zviedru valodā

Jūrmalas dome izdevusi jaunas pilsētas kartes četrās valodās, kā arī tūrisma ceļvedi zviedru valodā prāmju Tallink pasažieriem, informēja Jūrmalas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.


Kartes ir izdotas divos valodu pāros: latviešu/krievu un angļu/vācu valodās. Tās sniedz pilsētas viesiem būtiskāko informāciju par Jūrmalu - izdevumā iekļautas dažāda veida kartes, apskates objektu apraksti, informācija par muzejiem, kultūras namiem, interneta pieslēguma vietām, kā arī par Jūrmalas Tūrisma informācijas centru, kur jūrmalnieki un pilsētas viesi var saņemt nepieciešamo informāciju un palīdzību katru dienu, arī sestdienās un svētdienās.


Jaunās kartes ir pieejamas Jūrmalas Tūrisma informācijas centrā Lienes ielā 5, Majoros, kā arī pilsētas tūristu mītnēs, Dzintaru koncertzālē, Līvu akvaparkā, Jūrmalas pilsētas kultūras namos, Jūrmalas pilsētas domes apmeklētāju apkalpošanas centros, Rīgas Tūrisma informācijas centros un Latvijas tūrisma informācijas birojā.


Tāpat ir tapis jauns tūrisma ceļvedis tūristiem no Zviedrijas, kurš tiks izplatīts prāmju Tallink braucienos maršrutā Rīga - Stokholma - Rīga. Šajā tūrisma ceļvedī ir iekļauta galvenā informācija par pilsētu –pludmali, SPA un kūrortārstniecību, koka arhitektūru, par galvenajiem apskates objektiem. Ceļvedī ir arī pilsētas karte, kā arī vispārēja informācija par kultūras un sporta pasākumiem pilsētā un izklaides un aktīvās atpūtas iespējām.


Jūrmalas dome norāda, ka ceļveža formāts ir ērts un parocīgs prāmju pasažieriem, tāpēc to ļoti viegli izmantot, lai iegūtu galveno informāciju par pilsētu un lai vieglāk izvēlētos sev piemērotāko atpūtas veidu.


„Zviedrija ir nozīmīgs tūrisma tirgus Jūrmalas kūrortpilsētai. Viesi no Igaunijas veido trīs procentus kopējā tūristu skaita. Turklāt zviedru ceļotāju skaits Jūrmalā arvien pieaug. Tāpēc pilsētas domes ikgadēji izdod brošūru „Jūrmala” zviedru valodā, bet šogad ir tapis jauns buklets zviedru valodā. Prāmju pasažieri ir iecienījuši apmeklēt Jūrmalas kūrortpilsētu, lai baudītu kūrorta un SPA procedūras, apmeklētu koncertus, pastaigātos pa pludmali un papusdienotu kādā no Jūrmalas restorāniem,” informē Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Aigars Tampe.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.08.2025 - 29.08.2025 Augusta brīvdienu notikumi Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Trīs augusta nedēļas nogales Balvu novadā būs piepildītas ar dažādiem daudzveidīgiem kultūras, sporta un atpūtas notikumiem! Tiekamies! | Skatīt vairāk
Latvija
5. Latgales gliemežu skriešanās čempionāts Preiļu novada TIC
Ar noteikumiem uz vietas iepazīstinās čempionāta tiesnesis Ainis Noviks, vīngliemežu audzētavas Preiļos "Ošu mājas" saimnieks. | Skatīt vairāk
Stand-up "Puņķi un asaras" Tukuma TIC
Izrāde ar ironiju un humoru runā par pieaugušo dzīves realitāti – vilšanos, rēķiniem un ikdienas absurdiem. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.08.2025 - 25.08.2025 Mājas kafejnīcu dienas Cēsu novadā 2025! Cēsu TIC
Jau šajā nedēļas nogalē vasaras gardākais notikums Cēsu novadā - Mājas kafejnīcu dienas! Uz drīzu un gardu tikšanos Cēsu novadā! | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.54093313sec.