Latvijas iedzīvotājiem būs vieglāk ceļot uz Baltkrieviju [1]

Pieņemti Ministru kabineta noteikumi "Par Latvijas Republikas valdības un Baltkrievijas Republikas valdības Vienošanos par pilsoņu savstarpējiem braucieniem", kas paredz vairākus atvieglojumus Latvijas iedzīvotājiem ceļojot uz Baltkrieviju.

Sākot ar šā gada februāri, Latvijas iedzīvotāji varēs saņemt Baltkrievijas vīzas ar derīgumu līdz 180 dienām gada laikā. Līdz šim bija iespēja saņemt Baltkrievijas vīzu līdz 90 dienām gada laikā. Baltkrievijas vīzas derīguma laika palielināšana atvieglos starpvalstu biznesa sakarus.

Vienošanās nodrošina atvieglojumus Latvijas iedzīvotājiem, kuri ceļo uz Baltkrieviju, arī citos jautājumos, no kuriem būtiskākie ir reģistrācijas prasības atcelšana Latvijas iedzīvotājiem, kuri Baltkrievijā uzturas ne ilgāk par 30 dienām, un izbraukšanas vīzas prasības atcelšana, ja ir nozaudēta pase un izceļojot tiek uzrādīta atgriešanās apliecība.

Vienošanās izstrādāta saskaņā ar Latvijai saistošajiem ES un Šengenas tiesību aktiem migrācijas jautājumos.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 autobraucējs 02/08/2008 15:18 Būtu vēl bijis labi, ja to vīzu varētu uz robežas nopirkt.

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.58378506sec.