Kino "Rīga" notiks "Mammadaba Multi rīti"

Sākot ar septembri, kino "Rīga" reizi mēnesī notiks kinoteātra, A/S "Latvijas Valsts meži" un Nacionālā Kino centra kopīgi organizēti "Mammadaba Multi rīti", kad bērnus priecēs īpaši atlasītas multiplikācijas filmu programmas par dabu, zvēriem un brīnumiem, kas notiek mežā. Pirms katra "Mammadaba Multi rītu" seansa skatītājus par dabas tēmu uzrunās kāds interesants viesis. Pirmajā "Mammadaba Multi rīta" seansā notiks multfilmas par latviešu lāča piedzīvojumiem Roņu salā "Lācis nāk!" publiskā pirmizrāde, bet pirms seansa mazos kinoskatītājus uzrunās cīnītājs par tīrību Latvijas mežos Cūkmens.

Sestdien, 27.septembrī, plkst. 11.00 kino "Rīga" Mazajā zālē "Mammadaba Multi rītu" programmā būs skatāma filmu studijas "Animācijas brigāde" multfilmu izlase par dabu – bērnus un skolēnus gaida tikšanās ar Latvijas brūno lāci, mazo muzikantu Sienāzīti, nepaklausīgo Bombardētājvaboli, Jāņtārpiņu, kam kaut kas nav kārtībā ar uguntiņu, Bebru bez nozagtajiem zobiem un citiem meža dīvaiņiem (multfilmas "Lācis nāk!", "Jaunā suga", "Skudrulauva", "Jāņtārpiņš", "Pasmaidi, draugs!", "Medības").

Turpmāk "Mammadaba Multi rītos" būs iespēja noskatīties arī ārvalstu multiplikācijas filmas par piedzīvojumiem citu valstu mežos, bet viesu vidū gaidāmi gan pārstāvis no zoodārza pārstāvis, gan mežsargs un Tērvetes rūķis. "Mammadaba Multi rīti" šogad notiks reizi mēnesī sestdienās – 27.septembrī, 25.oktobrī, 29.novembrī un 27.decembrī.

"Esmu pārliecināts, ka kultūrai, piemēram, labām filmām par dabu, ir cieša saistība ar to, kā bērni vēlāk uzvedas mežā," uzskata A/S "Latvijas Valsts meži" valdes priekšsēdētājs Roberts Strīpnieks. Savukārt kino "Rīga" direktore Una Meiberga uzsver, ka ""Mammadaba Multi rīti" būs interesanti un saturīgi pavadīts laiks un iespēja skaistai draudzībai starp kino "Rīga", bērniem un multfilmu veidotājiem".

Biļetes cena uz vienu "Mammadaba Multi rīta" seansu būs 2,00 LVL, diviem vai vairāk bērniem 1,50 LVL par biļeti.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
 Bebrenes muižas komplekss TAKA
Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs. Bebrenes muižas apbūves elementi. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.11.2025 - 17.11.2025 Restorānu nedēļa Cesvaines pils restorānā Madonas TIC
Valsts svētku laikā Latvijas Piļu un muižu asociācija aicina uz Restorānu nedēļu Latvijas pilīs un muižās, | Skatīt vairāk
 Dvietes senlejas informācijas centrs Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dabas parkā „Dvietes paliene” Bebrenes pagasta Putnu salā 2008. gada vasarā izveidots Dvietes senlejas informācijas centrs „Gulbji”. | Skatīt vairāk
Šrilanka. Ekskursijas un atpūta  Estravel Latvia
Aviobiļetes, transfēri, viesnīcas dažādās vietās, tai skaitā kūrortā, brokastis, vakariņas, norādītās ekskursijas | Skatīt vairāk
no 1689 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.91224599sec.