Izdots Valmieras pilsētas 2009.gada kalendārs

Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 10) no 1.decembra var iegādāties Valmieras pilsētas 2009.gada sienas kalendāru. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, tas ir krāsains, A3 formāta, kalendāra vizuālo materiālu galvenokārt veido 3.Valmieras fotokonkursā saņemtās skaistākās fotogrāfijas.

Valmieras Tūrisma informācijas centra vadītāja Ilze Liepa pastāstīja, ka šogad kalendārs izdots 1500 eksemplāros un tā cena ir Ls 2,50. Kalendārā izmantotas Danas Andrupes, Ināras Bāliņas, Guntas Blūzmas, Andra Caunes, Eduarda Jegorova, Matīsa Markovska, Jāņa Priedīša un Nila Smeltera fotogrāfijas. Kalendāru drukāja SIA „Madonas poligrāfists” mākslinieces Kimas Abrāmovas vadībā.

„Valmieras pilsētas kalendārs būs noderīga dāvana Ziemassvētkos ikvienam valmierietim. Tāpat kalendārs ir iecienīta dāvana uzņēmumu darbiniekiem un sadarbības partneriem ne vien Valmierā un citās Latvijas pilsētās, bet arī ārzemēs,” pastāstīja Ilze Liepa.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Luksus Donavas kruīzi ar atlaidi līdz 25% Estravel Latvia
Baudiet Luksu Eiropas upju kruīzā - komfortablas kajītes, izsmalcinārts ēdināšanas piedāvājums, dzērieni, ekskursijas krastā, izklaides programma uz | Skatīt vairāk
no 2394 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.11.2025 - 13.11.2025 Koncertmeditācija “Dziesmas Latvijai!” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
12.novembrī plkst. 11.00 Valmieras muzeja Izstāžu namā aicinām uz koncertmeditāciju “Dziesmas Latvijai!”. | Skatīt vairāk
Subates Ezermalas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.11.2025 - 18.11.2025 Pasaku brīvdienas outlet ciematā ViaJurmala
No 15.-18. novembrim katru dienu no 12:00 - 15:00 pie INFO centra. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Valmieras novada Tūrisma pārvalde
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.41361594sec.