Latgales mākslas un amatniecības centrā tiks atklāta izstāde "Manas dvēseles mūzika"

Šī gada 13. februārī plkst. 16:00 Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā tiks atklāta Svetlanas Kuļgajevas jubilejas izstāde „Manas dvēseles mūzika”.

Kuļgajevu vārds Līvāniem ir īpaši tuvs un pazīstams, jo ar to saistās mākslinieku dzimta, kas izstādījušies ne tikai personālizstādēs, vai kopējās mākslinieku izstādēs Līvānos, bet godam nesuši Līvānu pilsētas vārdu arī ārpus tās robežām.

Taču šoreiz apmeklētājiem, savu radošo darbību, piedāvā aplūkot Svetlana Kuļgajeva, kurai šī ir īpaša jubilejas personālizstāde, kurā tiks izstādīti gan jauni, gan arī citās izstādēs jau pabijuši darbi, pamatā gleznas, grafikas, bet arī skulptūras.

Mani darbi – tā ir manas dvēseles mūzika...tie ir tik dažādi. Tāpat kā mūzika, kura man patīk: džezs, opera, smagais metāls, operete, folklora un estrādes mūzika. Iespējams, vēloties izpausties ar dažādiem materiāliem un tik dažādās tehnikās, dažos darbos pietrūkst dziļuma, tāpēc lūdzu pārāk nekritizējiet, bet centieties izprast,” teic izstādes un darbu autore Svetlana Kuļgajeva.

Tos, kurus ir ieinteresējusi mākslinieces personība, vēlēšanās apskatīties viņas daiļradi un, iespējams, uzdot sev interesējušos jautājumus, laipni aicināti šo piektdien, plkst. 16:00 tikties ar Svetlanu Kuļgajevu un viņai mīļajiem cilvēkiem Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē.

Izstāde būs skatāma no 13. februāra līdz 7. martam.

Pielikumā publicitātes foto:

- Māksliniece Svetlana Kuļgajeva;

- Mākslas darba fragments.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pavasaris Grenlandē, no Kopenhāgenas Estravel Latvia
Iekšējais lidojums no Kopenhāgenas saskaņā ar maršrutu, izmitināšana uz 7 naktīm, brokastis, 1 vakariņas | Skatīt vairāk
no 2450 EUR
Vasargelišķu skatu tornis Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Uzkāpjot 21 m augstajā skatu tornī, no putna lidojuma augstuma var aplūkot ainavas un gleznainos Daugavas lokus | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.03.2026 - 25.03.2026 Īsie Eiropas Upju kruīzi ar Viva Cruises CRUISEcentre
Viss iekļauts - ēdieni un dzērienu kruīza laikā // mūsdienīgs lukss un relaksēta atmosfēra // ostas pilsētu sirdīs | Skatīt vairāk
no 525 EUR
Šokolādes zaķu darbnīca Liepājas reģiona TIB
1. un 2. aprīlī Hoijeres kundzes viesu nams, aicina uz “Šokolādes zaķu darbnīcām”, kuru laikā tiks veidoti šokolādes Lieldienu zaķi. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.3662169sec.