Līgatnes dabas takās notiks Ūdens dienas pasākums

2009.gada 25.aprīlī, no plkst.11.00 līdz 13.00 Līgatnes dabas takās pie Meža skolas "Pauguri" norisināsies Ūdens dienas pasākums. Pasākumu vadīs Gaujas NP administrācijas darbinieki sadarbībā ar brīvprātīgā darba veicējiem.

Ūdens dienas pasākuma ietvaros tiks rīkotas radošās darbnīcas, kurās būs iespēja noteikt ūdens piesārņojumu, izprast ūdens cirkulāciju dabā, kā arī piedalīties nelielos eksperimentos. Apmeklētājiem būs iespēja arī noskatīties prezentāciju par ūdeņiem un to piesārņotību.

Pasākums tiek organizēts Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta "Back to nature" jeb "Atpakaļ pie dabas" ietvaros.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Lielbornes pastaigu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Lielbornē jūs gaida terasēs veidots senais parks un 2 km gara reljefaina pastaigu taka. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.03.2026 - 28.03.2026 “Divas dvēseles vienā gaismā” Rēzeknes pilsētas TIC
Ukrainas mākslinieku Marijas un Oleksandra darbu izstāde par dvēseles redzējumu Latvijā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.03.2026 - 31.03.2026 Maija brīvdienas kruīzā ar Costa CRUISEcentre
Vidusjūras kruīzi - 3-7 naktis, ēdināšanas pakalpojumi, izklaide uz kuģa. | Skatīt vairāk
no 379 EUR
Uzņēmumi


Vidzemes Tūrisma asociācija
,


Liepupes muiža
,


Limbažu TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.5781219sec.