Tūrisma sezonu Cēsīs atklās ar īpašu ekskursiju un tūrisma tirdziņu

2009.gada 2. maijā visus ceļotgribētājus aicina atklāt Tūrisma sezonu Cēsu apkārtnē un piedalīties ekskluzīvā ekskursijā. Šajā dienā maršrutu no Cēsu pils līdz atpūtas kompleksam „Rakši” tūristiem piedāvāsim veikt ar transportlīdzekļiem, kas ikdienā pieejami lielākām grupām – padomju laiku busiņš „pīle” savus pasažierus no Pils laukuma aizvizinās līdz kempingam – laivu bāzei „Žagarkalns”, kur tālāk ekskursija turpinās ar plostu pa Gauju. Pie atrakciju piedzīvojumu parka „Ozolkalns” plosts piestās krastā un dalībnieki varēs izmēģināt spēkus trošu atrakcijās. Pēc pieturas „Ozolkalnā” plosts tālāk vizinās pavasara baudītājus līdz atpūtas kompleksam „Rakši”, kur viesus sagaidīs eksotiskie dzīvnieki – kamieļi, lamas un alpakas.

No plkst. 10.00 līdz 17.00 „Rakšos” darbosies amatnieku tirdziņš, kas pulcēs apmēram 20 tirgotājus. Ikviens interesents varēs apgleznot krūzītes, nogaršot igauņu grauzdētās mandeles, iegādāties grozus un linu dvieļus vasaras piknikiem un izbraukumiem pie dabas. Gardu zupu ceļotājiem piedāvās kafejnīca „Solo”.

No „Rakšiem” ceļotāji tiks atvizināti atpakaļ līdz pilsētas centram un aicināti vēl uzkāpt Cēsu Jaunās pils tornī un skatīt Cēsīs no putna lidojuma.

Ikviens dalībnieks ekskursijas noslēgumā varēs atbildēt uz jautājumiem par maršrutā iekļautajiem objektiem un aktivitātēm un vērīgākie saņems balvas – laivu braucienu no Žagarkalna, braucienu ar kvadraciklu Rakšos, atpūtu Ozolkalna piedzīvojumu atrakciju parkā vai brīvbiļeti ieejai Cēsu pils kompleksā!

Vietu skaits pasākumā ierobežots tāpēc aicinām pieteikties un nopirkt biļetes līdz 30. aprīlim Cēsu Tūrisma informācijas centrā Pils laukumā 9. Dalības maksa: pieaugušajiem Ls 7.00, skolēniem no 7 līdz 15 gadiem Ls 3.50, pirmsskolas vecuma bērniem kopā ar pieaugušajiem bez maksas.

Pasākumu organizē Cēsu pašvaldības aģentūras „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs” nodaļa Cēsu Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar kempingu „Žagarkalns”, atrakciju piedzīvojumu parku „Ozolkalns”, atpūtas kompleksu „Rakši”, SIA „ARB.”, kas nodrošinās īpašo tūrisma sezonas transportu – autobusiņu, tautā saukto „pīli” un SIA „Ekospar”.

Visus tirgoties gribētājus lūdzam kontaktēties ar Sandru pa telefonu 29247891.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Auto-foto orientēšanās spēle Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 1. līdz 30. novembrim ikviens piedzīvojumu entuziasts aicināts piedalīties aizraujošā auto-foto orientēšanās spēlē “Medību sezonas noslēgums"! | Skatīt vairāk
 Bebrenes muižas komplekss TAKA
Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs. Bebrenes muižas apbūves elementi. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.64485121sec.