Smilšu skulptūras Jelgavā būs apskatāmas līdz 1.septembrim

Aizvadītajā nedēļas nogalē Jelgavā noslēdzās 3.Starptautiskais smilšu skulptūru festivāls "Summer signs". Festivālā piedalījās 15 tēlnieki no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Somijas, Nīderlandes, Čehijas, Īrijas, Itālijas un ASV un veidoju smilšu skulptūras par tēma – Brīnumu pasaule (mīti, teikas, pasakas, leģendas).

No 10. līdz 12. jūlijam, ieskaitot Starptautiskā folkloras festivāla "Baltica 2009" dalībniekus un bērnus, smilšu skulptūras apskatīja 21 000 apmeklētāju.

Festivāla laureāti tika noskaidroti ņemot vērā pašu mākslinieku vērtējumu un žūrijas vērtējumu.

1.vieta Andrius Petkus / Lietuva

"Ikars"

2.vieta Anique Kuizenga / Nīderlande

"Garuda"

3.vieta Niall Andrew Magee / Īrija

"Atvars"

3.vieta Jakub Zimaček / Čehija

"Valkīra"

Papildus žūrijas vērtējumam festivāla atbalstītāji pasniedza savas simpātiju balvas:

AS SEB banka simpātiju balva - Kārlis Īle / Latvija

"Mazas meitenītes sapnis"

Nacionālo Būvkompāniju apvienības simpātiju balva - Ģirts Burvis / Latvija

"Latvieša brīnums"

Smilšu skulptūras Jelgavā, Uzvaras parkā vēl ir iespējams apskatīt līdz 1. septembrim, parks darba dienās atvērts no plkst. 11.00 līdz 19.00, bet sestdienās, svētdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Pasākums Jelgavā tika organizēts trešo reizi un to pilsētas iedzīvotājiem un apmeklētājiem piedāvāja Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūra "Kultūra" un Jelgavas Dome sadarbībā ar ceļu būvniecības sabiedrību "Igate" un SEB banku.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.03.2026 - 31.03.2026 Maija svētki Tulūzā!☕🌷 Latvia Tours
Ideāla iespēja aizlidot uz romantisko Tulūzu– rozā pilsētu, kur pavasarī zied vijolītes, ieliņas piepildās ar kafejnīcu aromātiem un valda īsta | Skatīt vairāk
no 799 EUR
Atpūtas vieta "Latgales sēta" Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Atpūtas vieta “Latgales sēta” atrodas pie pašas Daugavas Slutišķos, Naujenes pagastā. | Skatīt vairāk
Chris Noah concert Siguldas novada TIC
The biggest solo concert to date by a young and talented Latvian musician at the Sigulda Castle Ruins | Skatīt vairāk
Programma "Figūrai un labsajūtai" Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Izvēlies programmu, kas dos pozitīvu impulsu beidzot sākt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu! Procedūras, mazkaloriju ēdināšana un iespēja zaudēt | Skatīt vairāk
no 378 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.53509712sec.