Notiks Rīgas atklātais čempionāts skrituļslidošanā

2009.gada 29. augustā, plkst. 11.00 Sporta un aktīvās atpūtas centrā (Uzvaras bulvārī 15) risināsies Rīgas atklātais čempionāts skrituļslidošanā.

Čempionāts tiek organizēts ar mērķi dot iedzīvotājiem iespēju aktīvi atpūsties un līdztekus pārbaudīt savu sportisko meistarību, kā arī izjust sacensību garu. Tā kā skrituļslidošana ir ļoti populārs un demokrātisks sporta veids, ko iecienījuši dažāda vecuma sportisti, tad sacensības risināsies septiņās vecuma grupās sievietēm un vīriešiem.

Čempionātu organizē Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departaments sadarbībā ar Nodibinājumu „Sporta klubs „Rīga”, biedrību “Premium” un SIA „Sportlat”. Sacensību galvenais tiesnesis būs Gints Gailītis.

Papildinformācija: Galvenais tiesnesis G. Gailītis, tālr.: 29179924; sacensību nolikums www.sports.riga.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Visbija, Gotlandes sala Estravel Latvia
no Tallinas // noteikti datumi: jūnijs - augusts // 2 naktis uz prāmja | Skatīt vairāk
no 131 EUR
Līgo svētki Siguldas pilsdrupās Siguldas novada TIC
Izrāde "Skroderdienas Silmačos", uguns rituāls un zaļumballe | Skatīt vairāk
Venēcija un Po upes delta. Premium klase CRUISEcentre
Nakšņošana elegantā kajītē, pilna pansija, tai skaitā gardēžu maltītes, dzērieni, krasta ekskursijas, wi-fi, apkalpošanas maksa | Skatīt vairāk
no 2395 EUR
Uzņēmumi


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,


1st-studio.com
,


Estravel Latvia
,


Kaļķu vārti
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.61602306sec.