Turaidas muzejrezervāts aicina pārtapt par Turaidas fogtu

Turaidas muzejrezervāts ir izstrādājis īpašu piedāvājumu jubilāriem kungiem - svētku dienā pārtapt par Turaidas fogtu, ciemiņiem – par bruņiniekiem, augstdzimušām dāmām vai zemniekiem!

Sagādājiet neaizmirstamu piedzīvojumu sev un viesiem, dzimšanas dienā izspēlējot interaktīvo programmu „Ciemos pie Turaidas fogta”. Pāršķiriet gadsimtu lappuses, iejūtieties Turaidas pārvaldnieka fogta lomā un aiciniet ciemiņus viesoties Turaidas pilī!

Uzburot viduslaiku noskaņu, programmas dalībnieki izspēlēs lomu spēli ar pārģērbšanos, kuras laikā viesiem būs iespēja pasniegt līdzpaņemtās dāvanas jubilāram – Turaidas fogtam. Senlaicīga rakstība, smaržīgas vaska tāfelītes, tikšanās ar pils rakstvedi un citi pārsteigumi Jūs gaidīs, svinot dzimšanas dienu Turaidas muzejrezervātā.

Jubilāra vecums: no 16 gadiem

Programmas ilgums: 90 minūtes

Cilvēku skaits: līdz 30 personām

Valodas: latviešu, krievu, angļu, vācu

Cenā iekļautas arī muzeja ieejas biļetes

Programmu lūdzam pieteikt vismaz 3 dienas iepriekš pa tālruni + 371 67971402,

mob. tālruņiem +37126737990, +37126572142 vai e-pastu:izglitojosaisdarbs.tmr@apollo.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Alpaku Sala TAKA
Alpaku Sala ir alpaku audzētava Sēlijas pusē ar ievērojamu alpaku saimi. | Skatīt vairāk
Koncerts Dricānu Dominantei 20! Līvānu TIC
Aicinām uz īpašu svētku koncertu, kurā kopīgi atzīmēsim ne tikai Ziemassvētku tuvošanos, bet arī godināsim Dricānu Dominantes 20 gadu | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Siguldas novada TIC
,


Turaidas muzejrezervāts
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.64064193sec.