Valmierā tiks iedegta Ziemassvētku egle

Piektdien, 04.12.2009 plkst. 17.00 Valmieras pilsētas centrā tiks iedegta Ziemassvētku egle. Pasākumā piedalīsies Valmieras Jaunatnes centra „Vinda” mazie dejotāji, BLOC „Māja” grupa „Pekšņi”, kā arī Žurka un Bebrs, kuri klātesošos iesaistīs rotaļās un citās aktivitātēs.

Egles iedegšanas svētkiem priekšnesumus sagatavojuši gan mazi, gan lielāki rūķi, solot arī vairākus negaidītus pārsteigumus. Ikviens valmierietis aicināts padomāt par rūķiem raksturīgu ietērpu un, nākot uz Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumu, uzvilkt, piemēram, rūķu cepurīti.

Valmieras pilsētas pašvaldības vides speciāliste Iveta Ence informē, ka šogad Valmieras pilsētas galvenā svētku rota atrasta Valmieras mežniecības pārraugāmajā teritorijā Plāņos.

Jāpiebilst, ka Ziemassvētku egles rotāšana notiks jau tuvākajās dienās. Tāpat pilsētā tiks izvietoti arī vairāki vides objekti, radot īpašu svētku sajūtu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Slutišķu sādža Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Slutišķu ciems ir autentiska apdzīvota sādža, kur apmeklētāji var iepazīties ar unikālām Latgales vecticībnieku kultūras un sadzīves | Skatīt vairāk
Ziema - aktīvai atpūtai un baudīšanai Estravel Latvia
Operatoru un Viss-iekļauts piedāvājumi. Tūres ar slēpošanas skolām un kalnu panorāmas un ziemību piedzīvojumu cienītājiem. // Atpūta dažādām | Skatīt vairāk
no 310 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.11.2025 - 18.11.2025 Svinam Latviju – tiekamies muzejā! Ventspils TIC
Ventspils muzejs aicina ciemos Patriotu nedēļā, no 11.-18.novembrim iepazīt bagātīgu piedāvājumu muzejpedagoģijā, izstādēs, rokdarbos un stāstos. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,


Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
,


Daugavkrasti
,


1st-studio.com
,