Izkāp no ikdienas ar Zelta Kedu 2010

Šonedēļ sākusies pieteikšanās stilīgākajam skrējienam ZELTA KEDA 2010, kas norisināsies 05.06.2010 Rīgā, Mežaparkā. Ikviens interesents dalību skrējienam var pieteikt un ar nolikumu iepazīties mājas lapā internetā http://www.zeltakeda.lv/. 1. līdz 14. martam minimālā dalības maksa ir Ls 1.00.

Pagājušais gads jau pierādīja, ka tas ir pavisam citāds skrējiens. Šogad tas solās būt vēl pārsteidzošāks, vēl enerģiskāks, vēl stilīgāks. Sinerģija starp azartisku sporta sacensību un iespaidīgu stilu!

Paredzam, ka šogad kopīgais starts pulcēs gan īstenus „profiņus”, svētdienas sportistus, sabiedrības „krējumu”, atraktīvas ģimenes, uzņēmīgus darba kolektīvus, stilīgus skolēnus, studentus, jo šī gada skrējienam būs tāds „pievilkšanās spēks”, no kura būs grūti atturēties.

Daži iemesli:

· Pirmkārt, MAKSĀ, CIK GRIBI! Mēs norādām minimālo dalības maksu, ja uzskati, ka pasākums ir vairāk vērts – maksā vairāk!

· Otrkārt, SKRIEN, CIK GRIBI! Tev ir iespēja noteikt savu distances garumu. Maksimāli atļauts veikt 3 apļus (apļa garums 5 km). Laika limits 3 apļu veikšanai ir 2 stundas.

· Treškārt, ĪPAŠIE PITSTOPI! Lai skrējiens būtu raitāks un pa spēkam ikvienam, distancē būs īpašie PITSTOPI, kuros būs iespējams ne tikai atvilkt elpu, bet arī piedalīties pārākā stila aktivitātēs.

· Ceturtkārt, KONKURSI! Pirms, pēc un pasākuma laikā tiks organizēti dulli, jestri, jancīgi un pārsteigumiem piesātināti konkursi gan dalībniekiem, gan līdzjutējiem!

· Pieckārt, APBALVOŠANA! 1.-3. vietu ieguvēji visās vecuma grupās katrā distancē tiks apbalvoti ar sponsoru sarūpētām balvām. Labākos 5, 10 un 15 km noteiks pēc finiša laika. Uzvarētājus apbalvos tajās distancēs, kurās tie finišēs! Visi finišējušie saņem medaļas un piemiņas diplomus ar rezultātu.

· Sestkārt, skrien savos ĒRTAKAJOS APAVOS! Vai tās būtu skolas laika kedas, vai tikko pirktas botas. Galvenais, lai pašam ērti!

Izklausās labi? Tas vēl nav viss! Pats labākais vēl būs!

Pieteikšanās un jaunumi mājas lapā: www.zeltakeda.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Paula Sukatnieka mājas “Apsītes” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Latvijas vīnogu tēvs – Pauls Sukatnieks – meistars, kas spēja pakļaut vīnogu, dienvidu saules mīluli. | Skatīt vairāk
Auto-foto orientēšanās spēle Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 1. līdz 30. novembrim ikviens piedzīvojumu entuziasts aicināts piedalīties aizraujošā auto-foto orientēšanās spēlē “Medību sezonas noslēgums"! | Skatīt vairāk
 Bebrenes muižas komplekss TAKA
Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs. Bebrenes muižas apbūves elementi. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.11.2025 - 14.11.2025 Liepājas muzejs aicina uz lekciju Liepājas reģiona TIB
14. novembrī Liepājas muzejs aicina uz interaktīvu lekciju–nodarbību "Formas brīvība: Imants Murovskis un spēles ar modernismu". | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Kaļķu vārti
,


1st-studio.com
,


Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
,


Estravel Latvia
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.83256197sec.