Valmieras 727. dzimšanas dienā taps vēl nebijis projekts

Valmieras Pilsētas svētku laikā, 02.07.2010, Rīgas un Lāčplēša ielas krustojumā tiks realizēts Valmierā vēl nebijis projekts - vairāk nekā 300 valmierieši veidos Valmieras nosaukumu.
Tas būs simbolisks un vēsturisks vēstījums pilsētas 727. dzimšanas dienā, un tajā būs iespēja piedalīties ikvienam. Tā kā Valmieras galvenā vērtība ir tās cilvēki, tad šajā gadā katram, kas to vēlas, ir iespēja izjust sevi kā pilsētas sastāvdaļu, kā pilsētas veidotāju, kā daļu no Valmieras un sabiedrības, ” sacīja Valmieras Kultūras centra direktore Vaira Dundure.

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina ikvienu interesentu, kas vēlas piedalīties šajāinteresantajāun vēsturiskajāprojektā, pieteikties, rakstot uz e-pastu svetki@valmiera.lv savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un norādot, kura burta tapšanā vēlas piedalīties.

Uzrakstu no Sv.Sīmaņa baznīcas torņa iemūžinās profesionāli fotogrāfi un video operatori. Pēc Pilsētas svētkiem taps kartītes, ko varēs iegādāties ikviens valmierietis un pilsētas viesis.

Jau ziņots, ka Valmieras Pilsētas svētki ar daudzveidīgu pasākumu programmu norisināsies no 02.07.2010  līdz 03.07.2010. Svētki tiks atklāti 02.07.2010 uzreiz pēc uzraksta veidošanas. Šajā vakarā astoņos pilsētas laukumos ar dažādu aktivitāšu palīdzību lieliem un maziem iespēja iepazīt astoņus gadsimtus un pilsētas vēsturi tajos. Būs brīvdabas kino seanss pie Valmieras Kultūras centra, kur izrādīs filmu „Rūdolfa mantojums”. Savukārt nakti uz 3.jūliju būs iespēja pavadīt romantiskā noskaņā Dzirnavu ezeriņa promenādē. Svētki turpināsies 03.07.2010 ar tradicionālo Svētku gadatirgu Vecpilsētā, pasākumiem lieliem un maziem valmieriešiem dažādās pilsētas vietās, Ģimenes sporta dienu Dīvaliņa pļavās un Svētku koncertu un balli brīvdabas estrādē u.c. pasākumiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.12.2025 - 20.12.2025 Ziemas saulgriežu vakarēšana Valmieras novada Tūrisma pārvalde
19. decembrī plkst. 18.00 Jērcēnmuižā uz ziemas saulgriežu vakarēšanu aicina Jērcēnu pagasta bibliotēka un folkloras kopa “Mežābele”. | Skatīt vairāk
Profesionāla grūtnieču aprūpe Republikas laukuma klīnika
Lai nodrošinātu drošu grūtniecības norisi un sagatavotos dzemdībām, būtiska ir profesionāla grūtnieču aprūpe. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.12.2025 - 20.12.2025 Kamerkora “Kaķi” Ziemassvētku koncerts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
18.decembrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies kamerkora “Kaķi” Ziemassvētku koncerts. | Skatīt vairāk
no 5 EUR
Madeira - Portugāles pludmales Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu | Skatīt vairāk
no 869 EUR
Uzņēmumi


Jūrmalas TIC
,


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,


Daugavkrasti
,


Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.53552198sec.