Sajūti Valmieru kopā ar festivālu Eiropas kultūras iela

No 23.-24.07.2010 Valmierā norisinās starptautisks festivāls „Eiropas kultūras iela”, kurā piedalās dažādu institūciju un organizāciju pārstāvji no vairākām Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Sestdien, 24.jūlijā visas dienas garumā no plkst. 10 norisināsies dažādas aktivitātes, kas priecēs gan lielus, gan mazus valmieriešus un pilsētas viesus. Plkst.11 Valmieras pilsdrupu estrādē ar eksperimentālā teātra grupas „AtelierchuncheoN” (Itālijas un Valmieras mūziķi un aktieri) izrādi notiks festivāla atklāšana.

No plkst. 12.30 līdz 16.00 laukumā pie Hanzas sienas ikviens interesents varēs iepazīties ar festivāla dalībvalstu tradīcijām un raksturīgākajām iezīmēm, vērojot katras valsts prezentācijas. No plkst. 10 līdz 17.00 Rātslaukumā un Valmieras pilsdrupu teritorijā būs iespēja apmeklēt amatnieku tirdziņu, kā arī iepazīt latviešu senos amatus.

No plkst. 13.00 līdz 16.00 aktīvie jaunieši ikvienu aicina doties uz laukumu pie Valmieras Kultūras centra, lai piedalītos spēlē „Eiropas cirks”, kuras laikā festivāla apmeklētājiem būs iespēja iepazīt visu 27 Eiropas Savienības dalībvalstu kultūras. Apmeklētāji varēs nogaršot valstu nacionālos ēdienus, iemācīties sasveicināšanās frāzes, apgūt dažādu tautu deju soļus, atbildēt uz āķīgiem konkursu jautājumiem un piedalīties citās jauniešu sagatavotajās aktivitātēs.

Festivāla noslēgumā no plkst. 23.00 Valmieras pilsdrupu estrādē kino mīļotāji aicināti uz franču kino nakti, kurā būs iespēja skatīties franču režisora Žaka Tatī (Jacques Tati) filmas „Play time”, „Turi kreiso”, „Pastnieku skola” un „Vakara nodarbības”.

Mākslas cienītāji aicināti apmeklēt divas izstādes. Līdz 23.jūlijam Valmieras Kultūras centrā apskatāma spāņu mākslinieku Luisa Haviera Gajas (Luis Javier Gayá) un Blankas Muņoz de Baenas (Blanca Muñoz de Baena) darbu izstāde „Ceļojuma piezīmes”, savukārt Valmieras Novadpētniecības muzeja Izstāžu namā līdz 31.jūlijam apskatāma izstāde „Flīžu māksla Portugālē”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.08.2025 - 20.08.2025 KĀRLIS KAZĀKS | vasaras vakars terasē Valmieras novada Tūrisma pārvalde
23. augusta vakarā AKUSTIKAS vasaras terasē aicinām uz siltu atkalsatikšanos ar Kārli Kazāku! | Skatīt vairāk
15 EUR
Jaunsventes muižas parks TAKA
Jaunsventes muižas parks veidots 19. gadsimta beigās. Parka platība 5,22 ha un tajā aug 27 dažādas koku sugas. | Skatīt vairāk
Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.08.2025 - 20.08.2025 Mazā tradīciju skola Andrupenes lauku sētā Krāslavas TIC
Šī gada 17. augustā plkst. 12.00 aicinām uz “Mazās tradīciju skolas” sanākšanu, kas būs veltīta Lielajai Māras dienai, pirmās ražas maizītei | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Vidzemes Tūrisma asociācija
,


Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
,


Valmieras novada Tūrisma pārvalde
,


Limbažu TIC
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.23008108sec.