Rīgā arī šoziem darbosies bezmaksas slidotava

Tāpat kā iepriekšējā ziemas sezonā, arī šogad Rīgas dome plāno iekārtot pilsētas centrā bezmaksas slidotavu. Šoreiz tiek apsvērta iespēja ierīkot slidotavu Strēlnieku laukumā.

Pagājušajā ziemā pilsētas slidotava bija ļoti populāra, tā piesaistīja gan rīdziniekus, gan pilsētas viesus un radīja priecīgu svētku noskaņojumu. Tāpēc arī šoziem pašvaldībā gādās, lai pilsētnieki varētu pilnā mērā izbaudīt ziemas priekus, slidojot Vecrīgā, saka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Valmiermuižas Etnomūzikas Festivāls EnterGauja
Koncerti • uguns perfomance • cirks • dzeja • meistarnīcas • māksla • izjādes ar zirgiem | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.06.2025 - 24.06.2025 Līgo Jēkabpils novadā! Jēkabpils novada TIC
Aicinām pavadīt Līgo svētkus Jēkabpils pilsētā un novadā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.06.2025 - 28.06.2025 Pasākumi Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno viesošanos Zemgalē, apmeklē pasākumus! | Skatīt vairāk
Zvejnieksvētki Engurē Tukuma TIC
Atraktīvas izklaides, vienīgā Latvijā kravas auto parāde, svētku gājiens, Neptūna ierašanās. Vakara kulminācija - grandiozs koncerts ar Ivo Fominu | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Jūrmalas TIC
,


SIXT Latvija
,


Estravel Latvia
,


Dome Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.66231298sec.