No Rīgas izvests liels daudzums sniega

Nedēļas nogalē no Rīgas izvesti vairāk par 6,5 tūkstošiem kubikmetru sniega; apledojuma dēļ satiksme būtiski nav traucēta.

Uz tiltiem un satiksmes pārvadiem, kā arī A un B kategorijas ielās pagājušās nedēļas nogalē vidēji strādāja 30 tehnikas vienības. Galvenokārt tika veikta maģistrālo ielu un ielu ar sabiedrisko transportu kaisīšana un brauktuvju attīrīšana no sniega. Visos rajonos tika turpināta rajona nozīmes ielu sakopšana.

Visas ielu uzturēšanas organizācijas aizvadītajā nedēļas nogalē un naktī uz pirmdienu veica arī sniega izvešanas darbus. Pavisam nedēļas nogalē izvesti 6636 kubikmetri sniega. Sniegs galvenokārt izvests no ielu posmiem, kuru tuvumā atrodas mācību vai medicīnas iestādes. Sniegs izvests arī no krustojumiem, gājēju tuneļiem un sabiedriskā transporta pieturvietām.

Pēc Rīgas domes Satiksmes vadības centra sniegtās informācijas apledojuma dēļ satiksme pilsētā būtiski nav traucēta. Kopējā satiksmes plūsma ir nedaudz lēnāka, tādēļ autobusi un trolejbusi no grafika atpaliek apmēram par 15 – 20 minūtēm, tramvaji kursē pēc grafika. Uzņēmums „Rīgas satiksme” informē, ka rīta stundās netīrītu ielu dēļ vietām bija apgrūtināta maršruta autobusu nokļūšana galapunktos, kas atrodas ārpus pilsētas administratīvās teritorijas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Uzņēmumi


Novatours
,


Nikos Travel
,


Biznesa augstskola Turība
,


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.62077999sec.