Liepājā Muzeju nakts pasākumi sāksies jau pēcpusdienā

14. maijā Liepājā, tāpat kā iepriekšējos gadus, Starptautiskās Muzeju nakts pasākums jau pēcpusdienā sāksies ar dažādām aktivitātēm bērniem, kas labprāt apmeklē muzeju un vienmēr ir gaidīti. Tāpēc Liepājas muzejs kopā ar sadarbības partneriem ir parūpējies, lai šogad jebkura vecuma apmeklētājiem "Muzeju naktī 2011" būtu interesanti.

14. maijā jau no plkst. 16:00 Liepājas muzeja ekspozīcijas telpās K.Ukstiņa ielā 7/9 bērniem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, lai kopā ar prasmīgajām Liepājas Bērnu un jauniešu centra skolotājām izgatavotu daudzkrāsainas saulītes, vēlāk pagalmā veidotu Saules koku, našķotos ar Saules pankūkām ar zapti, klausītos pavasara Saules dziesmās, ietu rotaļās un vizinātos zirga pajūgā.

Bērniem Liepājas muzeja ekspozīcijas telpās K.Ukstiņa ielā 7/9 no plkst. 16:00 radošajās darbnīcās būs iespējas izgatavot savu krāsaino saulīti, piedalīties vides objekta "Saules koks" veidošanā. Ņemot aktīvu dalību, pretī varēs dabūt divus kuponus, lai bez rindas pavizinātos zirga pajūgā un panašķētos ar pankūkām.

Liepājas Bērnu un jauniešu centra folkloras kopa "Ķocis" nāks un apdziedās katru un ikvienu, kurš gatavs rosīties un doties pretī vasarai. Gavilējot saulei, visi kopā dziedās Nīcas un Bārtas tradicioālās dziesmas.

Latviešu saules instruments ir kokle. Tās pavadībā, paredzēts kopīgi dziedāt pavasara vēstnešu dziesmas, arī "Juku, juku, sīki putni", kur rokas un kājas būs jākustina arī malā stāvētājiem. Pateicoties "Vaduguns" mazajiem dejotājiem, būs iespēja iemācīties īstenus latvju dančus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
TOP 12 tūrisma objekti Bauskas novadā Bauskas TIC
Plāno brīvdienas Bauskas pusē? Šie 12 objekti ir obligāti jāiekļauj tavā maršrutā! | Skatīt vairāk
Latvija
LIELDIENAS | Tukumā Tukuma TIC
Lieldienu svinības Tukumā pulcēs ģimenes uz jautru un krāsainu pavasara programmu. | Skatīt vairāk
koncerts “Meitenes kā zvaigznes” Salaspilī Salaspils novada TIC
26. aprīlī plkst. 16.00 kultūras namā “Rīgava” norisināsies vokālā ansambļa “Sunrise” koncerts “Meitenes kā zvaigznes”. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Liepājas reģiona TIB
,


Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.91041613sec.