Kurzemes tūrisma asociācija izveidojusi jaunu maršrutu plānotāju e-gids

Plānojot savas brīvdienas pavadīt Kurzemē, Kurzemes tūrisma asociācija (KTA) aicina ikvienu ceļotāju izmēģināt jauno maršrutu plānotāju e-gids (www.egids.lv).

Inovatīvā informācijas sistēma e-gids ir sistēma, kurā tūrists vai jebkurš cits lietotājs pēc ievadītiem ceļojuma sākuma un beigu apmeklējuma objektiem, var saņemt maršruta piedāvājumu, ar detalizētu aprakstu par katru objektu, kā arī tajā pavadāmo laiku. Sistēmā klientam tiek piedāvāta iespēja maršrutu novērtēt un, vadoties pēc šiem vērtējumiem un ieteikumiem, KTA nākotnē varēs sagatavot aizvien interesantākus un atraktīvākus tūrisma maršrutus.

E-gidā atskaišu veidā ir pieejama informācija par to, kuri tūrisma pakalpojumi ir pieprasītākie, kuros jāuzlabo kvalitāte, ko tūrists vēlas; tādējādi palīdzot KTA mērķtiecīgi attīstīt Kurzemes reģiona tūrisma piedāvājumu.
Šobrīd sistēmā atrodami Kurzemes tūrisma apskates un servisa objekti, kas ir KTA biedri un pašvaldību izvēlētie objekti. Ik brīdi sistēmā tiek veikti uzlabojumi un papildināta datu bāze. Turpmāk, vadoties pēc  KTA izstrādātajiem kritērijiem, tiks papildināta sistēmas datu bāze ar jauniem apskates un servisa objektiem. Jāpiezīmē, ka „e-gids” ir vienīgais tāda veida maršrutu plānotājs, kas pieejams Latvijas interneta vidē.

ā jau iepriekš informējām, 2010.gada 26.augustā biedrība Kurzemes tūrisma asociācija noslēdza līgumu ar Sabiedrības integrācijas fondu par līdzfinansējuma piešķiršanu projekta «Kurzemes tūrisma asociācijas darbības pilnveidošana» īstenošanai. Maršrutu plānotāju e-gids izstrādāja SIA e-lapa.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
KONCERTS | Pagānu gadagrāmata Tukuma TIC
Vīru koris "Gaudeamus" atskaņos latviešu komponista Uģa Prauliņa unikālo tautas mūzikas ciklu "Pagānu gadagrāmata". | Skatīt vairāk
Latvija
KONCERTIZRĀDE | "Latviešu Rokenrols" Tukuma TIC
“Vasaras vakari Liepājas teātrī” ietvaros un piedāvā leģendāru latviešu grupu – “Pērkons”, “Jumprava”, “Sīpoli”, “Līvi” | Skatīt vairāk
Bānīša svētki – tā nav dzīve, tas ir kino Alūksnes TIC
6. septembrī jau 25 reizi Baltijā vienīgā regulāri kursējošā šaursliežu vilciena jeb Bānīša brauciens kļūst par svētkiem, uzsākot rudens | Skatīt vairāk
Pārgājieni, izaicinājumi un uzdevumi EnterGauja
Izzini Gaujas Nacionālo parku un Latviju kopā ar Latvian Routes maršrutiem! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


SIXT Latvija
,


Latvia Tours
,


Grand Palace Hotel
,


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.10813498sec.