Ķīpsalā notiks trešie Rīgas dejotāju svētki [1]

Rīgas svētku ietvaros, 19.augustā, Ķīpsalas hallē notiks trešie Rīgas dejotāju svētki, kas pulcēs aptuveni 2300 lielus un mazus dejotājus no Rīgas, piedalīsies 51 pieaugušo deju kolektīvs un deviņi bērnu deju kolektīvi. Koncerta sākums plkst. 19.00.
Svētku repertuārā iekļautas dejas gan no latviešu deju zelta fonda, gan arī jaunas dejas, kuras atzinību guvušas gan pašu dejotāju vidū, gan jaunrades deju konkursos. Koncerta mākslinieciskais vadītājs ir Jānis Ērglis, koncerta režisors - Jānis Siliņš.
Koncerta režisors Jānis Siliņš par koncertu stāsta: "Rīgu cēluši un kaldinājuši gan svešzemnieki, gan ļaudis no visiem Latvijas novadiem. Tādēļ šajā svētku reizē tiks izdejots gan kurzemnieku lepnums un cēlums, gan zemgaliešu bagātais un strādīgais gars, gan arī Latgales vitalitāte un Vidzemes pārliecība. Turklāt visus Latvijas novadus allaž ir vienojis strādīgums - lustes un danči seko tikai pēc kārtīgi padarīta darba, tāpēc Rīgas svētki ir īstā reize, lai dejotu un lustētos gan dejotāji, gan skatītāji".
Koncertā tiks izdejotas Harija Sūnas, Dailoņa Rudovica, Alfrēda Spuras, Rolanda Juraševska, Ulda Žagatas, Viļa Ozola, Jāņa Ērgļa, Aijas Baumanes, Jāņa Purviņa, Ilutas Mistres, Imanta Magones, Guntas Skujas, Ilmāra Dreļa, Baibas Šteinas, Taigas Ludboržas, Alfrēda Rūjas un Agra Daņiļeviča horeogrāfijas.
Koncerta deju virsvadītāji būs: Ingrīda Saulīte, Dailonis Rudovics, Gints Baumanis, Jānis Ērglis, Rolands Juraševskis, Jānis Purviņš, Taiga Ludborža, Uldis Šteins, Uldis Ozols, Brigita Čikste un Agris Daņiļevičs.
Rīgas dejotāju svētku tradīcija aizsākās 2007. gadā Mežaparka Lielajā estrādē. 2009. gadā dejotāji pulcējās "Arēnā Rīga", bet šogad - Rīgas 810. jubilejā, sadancos Ķīpsalas hallē.
Koncertu rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība "BT 1" sadarbībā ar Rīgas domi.
Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs, internetā: www.bilesuparadize.lv , un Ķīpsalas hallē stundu pirms koncerta. Biļešu cenas no Ls 2,50 līdz Ls 5,00.
Papildu informācija:
Dace Dambe,
BT 1 sabiedrisko attiecību projektu vadītāja,
tālr.: 67067525 67067525 ,
GSM: 26410381 26410381 ;
e-pasts: dace.dambe@bt1.lv
un Inese Libere,
BT 1 mediju koordinatore,
tālr.: 67065011 67065011 ,
GSM: 29450037 29450037 ;
e-pasts: inese.libere@bt1.lv
Plašāka informācija par Rīgas svētku pasākumiem atrodama mājas lapā www.rigassvetki.lv
Dzintra Āboliņa,
tālr.: 26554446 2655

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 alberts 08/17/2011 08:22 Kur dejotāji tur pastalas! Ieskaties www.jette.lv . Alberts

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.08.2025 - 23.08.2025 POP-UP TIRDZIŅŠ RUNDĀLES AVOTOS Bauskas TIC
Tirdziņš notiks blakus Rundāles pilij, vienā no iecienītākajiem tūrisma galamērķiem Latvijā – ainaviskā vietā pie atjaunotās ēkas “Rundāles | Skatīt vairāk
Latvija
✈️ -70EUR ZIEMAS GALAMĒRĶIEM Coral Travel Latvia
Līz 02.SEPTEMBRIM izmanto papildu atlaidi pilnvērtīgai atpūtai galamērķos - ĒĢIPTE, APVIENOTIE ARĀBU EMIRĀTI un TENERIFE🌴✈️ | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.08.2025 - 18.08.2025 “Zeimuļs” – arhitektūras brīnums Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Iepazīsti futūristisku arhitektūras brīnumu Latgalē – “Zeimuļs” ar zaļajiem jumtiem un torņiem kā divi milzu zīmuļi! + Aizraujošs skats no | Skatīt vairāk
KONCERTIZRĀDE | "Latviešu Rokenrols" Tukuma TIC
“Vasaras vakari Liepājas teātrī” ietvaros un piedāvā leģendāru latviešu grupu – “Pērkons”, “Jumprava”, “Sīpoli”, “Līvi” | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::6.76280499sec.