Balttour 2012: Krima – Balttour 2012 kūrorts - partneris

"Pasaule miniatūrā" vai "Muzejs zem klajas debess" – tā tiek dēvēta viena no visskaistākajām vietām uz zemes – Krima, kas tūrisma izstādē ''Balttour 2012'' debitēs kā partnerkūrorts.

"Latviju uzskatām par prioritāro sadarbības partneri tūrisma jomā. Un viens no Baltijas nozīmīgākajiem tūrisma notikumiem ir izstāde ''Balttour'', kurā mēs prezentēsim Krimas pilsētas, kūrortus un tūrisma operatorus," stāsta Krimas Autonomās Republikas kūrortu un tūrisma ministra vietnieks Aleksandrs Lijevs.

Lijevs norāda, ka tūrisma attīstība Krimā pasludināta par reģiona prioritāti un Krimas puse ir gatava strādāt, lai ne tikai latvieši uzzina par tūrisma iespējām Krimā, bet, izmantojot savu mediju telpu un Ukrainā strādājošos tūroperatorus, gatava popularizēt Rīgu kā tūristiem interesantu ceļojuma galamērķi.

Krimieši uzskata, ka Baltijas tūristiem varētu šķist pievilcīgi tieši SPA un ārstniecības pakalpojumi, jo Krima klimata un dziedniecisko ūdeņu un dūņu dēļ ir slavena jau gadsimtiem ilgi. "Krimā var izārstēt neauglību, “piecelt” no invalīdu ratiņiem, uzlabot elpošanas un nervu sistēmu. Šobrīd Krimā ir 250 kūrorti un 74 SPA centri, ar kuru pakalpojumiem varēs iepazīties ''Balttour 2012''," stāsta Aleksandrs Lijevs.

Lai stiprinātu abu reģionu attiecības, 13. septembrī Rīgas domē tika parakstīts nodomu protokols starp Rīgu un Krimas Autonomo Republiku par sadarbību un arī pieredzes apmaiņu tūrisma, kultūras un ekonomikas jomā. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Bērniem izmitināšana bezmaksas 🛫 Coral Travel Latvia
Īpaši viesnīcu piedāvājumi. Baudi priekpilnas brīvdienas kopā! | Skatīt vairāk
Latvija
Lieldienu programma Jūrmalā Jūrmalas TIC
Svinam Lieldienas Jūrmalā Majoros, Kauguros un Brīvdabas muzejā – koncerti, darbnīcas, tirdziņš un aktivitātes visai ģimenei. | Skatīt vairāk
Latvijas tūrisma informācijas tirgus 2026 Ventspils TIC
Aicinām visus Latvijas tūrisma informācijas centrus un galamērķu pārstāvjus pieteikties dalībai “XI LATVIJAS TŪRISMA INFORMĀCIJAS TIRGŪ 2026”, 9 | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.03.2026 - 27.03.2026 MŪZIKA | Stāsti kopā ar Kārli Kazāku Tukuma TIC
Engures Saieta namā valdīs vienkārši skaists un silts kopā būšanas vakars ar mūziķi Kārli Kazāku. Telpu piepildīs viņa sirsnīgās dziesmas un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42760801sec.