Festivālā Devilstone uzstāsies oriģinālie zviedri «Lake of Tears»

Jau divdesmit gadus pastāvošā grupa „Lake of Tears” iepriecināja savus fanus visā pasaulē, kad pēc radošā pārtraukuma no jauna sanāca kopā. Turklāt, viņi plāno iepriecināt fanus Baltijas valstīs un vienīgo reizi šajā vasarā uzstāties mūzikas festivālā „Devilstone”, kas no 12. līdz 15. jūlijam risināsies Lietuvā.

Oriģinalitātes pamats – stilistiskā dažādība

Lai gan „Lake of Tears” radītā mūzika visbiežāk tiek raksturota kā gotiskais metāls, tomēr viņu stilistika nepavisam ar to neaprobežojas. Zviedri, kas sāka ar „aizsmakušu” vokālu un spiedīgām melodijām, pakāpeniski nostiprināja sev vietu uz smagās mūzikas skatuves. Jau pēc neilgas pastāvēšanas viņu ceļā uzradās solīds gotiskais skanējums, nedaudz vēlāk – „Pink Floyd” stila psihodeliskie motīvi. Doom metāla atmosfēra, gotiskas nianses, apreibinošs noskaņojums, melanholija, muzikalitāte, folkloras mājieni, elektronikas epizodes, straujums un enerģija – „Lake of Tears” radošie etapi, kas pastāvīgi nomainot viens otru visas grupas pastāvēšanas laikā nav ļāvuši tai zaudēt oriģinalitāti un savdabību.

Dzīves iedvesmota radošā darbība

Jaunajā albumā „Illwill” no jauna pamanāmi death metāla elementi, kas rada agresijas, izmisuma un frustrācijas piesātinātu atmosfēru. Grupa neslēpj, ka drūmās noskaņas muzikālajā darbībā ir ienesusi personiskā pieredze, pieaugošais un mainīgais „Lake of Tears” locekļu skatījums uz dzīvi, nāvi un kopumā uz cilvēka eksistenci.

„Devilstone” festivālā – skaistākie „Lake of Tears” skaņdarbi

Ierodoties Lietuvā, „Lake of Tears” klausītājiem sola izpildīt skaņdarbus, kas atspoguļotu dažādos grupas radošās darbības etapus. Festivāla apmeklētāji var cerēt izdzirdēt gan doom, gan melodiska death metāla, gan gotikas vēsmu piepildītas balādes. Festivāla organizatori cer, ka dzīvo uzstāšanos, virmojot apreibinošai metāliskās psihodēlijas atmosfērai, novērtēs gan seni grupas fani, gan jauni klausītāji.

Informācija par festivālu latviešu valodā: http://lv.devilstone.net/

Video:

http://youtu.be/iYX9Y4vILhs

http://youtu.be/Ca17gn7XewA

http://youtu.be/6eu_PVAeKEM

http://youtu.be/IN1IPeQIg6c

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Bānīša svētki – tā nav dzīve, tas ir kino Alūksnes TIC
6. septembrī jau 25 reizi Baltijā vienīgā regulāri kursējošā šaursliežu vilciena jeb Bānīša brauciens kļūst par svētkiem, uzsākot rudens | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.08.2025 - 17.08.2025 Abgunstes muižas svētku festivāls Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
Abgunstes muiža 10 dienas, ar vērienu, svin savus 10. muižas svētkus. No 8. līdz 17. augustam, no Francijas līdz "mežonīgajiem" rietumiem. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.08.2025 - 16.08.2025 Iedvesmojies laivošanai Bauskas pusē Bauskas TIC
Popularitāti gūst laivošana pa Bauskas novada upēm kā Mēmele, Mūsa un Lielupe! | Skatīt vairāk
KONCERTS | Pagānu gadagrāmata Tukuma TIC
Vīru koris "Gaudeamus" atskaņos latviešu komponista Uģa Prauliņa unikālo tautas mūzikas ciklu "Pagānu gadagrāmata". | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.93283582sec.