Rīgas Cirka māksliniece Daiga Vilciņa ieguvusi bronzas godalgu cirka festivālā

2012. gada 3. jūlijā, Latvijā atgriezās Rīgas Cirka gaisa vingrotāja Daiga Vilciņa, kura piedalījās Sahas Republikas (Jakutijas) valsts cirka organizētajā Starptautiskajā jaunatnes cirka festivālā "Mamuntēns-2012" un ieguva godpilno bronzas godalgu. Festivāls tika organizēts Starptautiskā sporta foruma "Krievija-sporta spēks" un V Starptautisko sporta spēļu "Āzijas bērni" ietvaros un tajā piedalījās dalībnieki no Mongolijas, Vjetnamas, Uzbekistānas, Japānas, Jekaterinburgas, Buratijas Republikas, Kazahstānas, Udmurtijas, Sahas Republikas kā arī Latvijas.

"Var teikt - esmu iemīlējusies Jakutijā un viņu kultūrā. Biju tur pirmo reizi un ļoti ceru, ka kādreiz man būs dota iespēja tur atgriezties, lai uzstātos. Pēc festivāla atgriežoties Latvijā jūtos iedvesmas pilna, lai strādātu pie jauniem numuriem un pilnveidotos," pastāstīja gaisa vingrotāja un Rīgas Cirka baleta dejotāja Daiga Vilciņa.

Festivāla dalībnieku priekšnesumus vērtēja starptautiska žūrija, kuras sastāvā bija Eiropas Cirka Asociācijas izpilddirektore Suzanna Herman Mata, Starptautiskā cirka festivāla "Latino" prezidents Fabio Montiko, Žurnāla "Planet circus" redaktors Helmuts Grosskurts, kā arī dažādu Krievijas un Āzijas cirku un cirka studiju pārstāvji.

Kopā ar Daigu Vilcinu uz Sahas Republikas galvaspilsētu Jakutsku devās arī Rīgas Cirka direktore un mākslinieciskā vadītāja Lolita Lipinska, kura festivālā piedalījās kā goda viesis un žūrijas locekle.

Vairāk informācijas par Rīgas Cirku interneta vietnē www.cirks.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.11.2025 - 17.11.2025 Baudi mākslu, arhitektūru un vidi Bauskā Bauskas TIC
Baudi mākslu, arhitektūru un vidi kādā no Bauskas novada apskates vietām! | Skatīt vairāk
Latvija
TEĀTRIS | "Sieviete kā konfekte" Tukuma TIC
Brieduma komēdija stand-up stilā SIEVIETE KĀ KONFEKTE ar ZANI DAUDZIŅU galvenajā lomā! | Skatīt vairāk
Tagad arī infrasarkano staru sauna  Ventspils TIC
Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks turpina attīstīt savu labsajūtas un atpūtas piedāvājumu – tagad būs iespēja baudīt infrasarkano staru saunu. | Skatīt vairāk
Grūtnieču aprūpe Republikas laukuma klīnika
Grūtnieču aprūpe ir visaptverošs pakalpojums, kas nodrošina mātes un bērna veselību, drošību un emocionālu līdzsvaru. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.28122306sec.