Ikviens aicināts uz grāmatas "Māci mani, Degunlāci" prezentāciju

Noslēdzot pasākumu ciklu "Bērnu dienas tirdzniecības centrā Spice", pirmā bērnu grāmatnīca Latvijā "Grāmatu karuselis" sadarbībā ar t/c Spice un galvenajiem pasākuma atbalstītājiem Eco.kid un Zelta Zivtiņa (TELE2) sestdien, 2012. gada 15. septembrī, ielūdz uz bezmaksas pasākumu "Izklaides kokteilis". Pasākuma galvenais notikums būs Degunlāča ciemošanās.

Ikkatrs interesents – liels, vai mazs ir aicināts t/c Spice pie informācijas centra pulksten 15:30 piedalīties brīvmākslinieces Indras Sproģes jaunākās grāmatas "Māci mani, Degunlāci" prezentācijā.

Vecāki un bērni varēs vērot muzikālos priekšnesumus uz skatuves un izdzīvot līdzi jautrajām dziesmiņām par reizināšanu, kā arī noslēgumā baudīt restorāna DominCanes sarūpēto kliņģeri. Projekta autorei Indrai Sproģei atbalstu sniedza un grāmatas tapšanā piedalījās arī vairāki citi mākslinieki un radošas personas. Sestdien viņu vidū būs grupas Prāta vētra ģitārista Jāņa Jubalta meita Helēna un mūziķis Jānis Niedra.

Pasākumā uzstāsies Latviešu tautu deju mazie ziediņi no TDK "Teiksmiņa", iemīļotas dziesmas izdziedās Jelgavas tirkīza zilā zemes kora atvases "TirkizBand", kam sekos arī citi ne mazāk interesanti priekšnesumi. Visas dienas garumā darbosies Douglas meikapa meistarklases un pop-up frizētavas, būs iespēja piedalīties aizraujošā ātrlasīšanas konkursā ar lieliskām balvām no pirmās bērnu grāmatnīcas Latvijā "Grāmatu Karuselis".

Līdz šim jau ir aizvadītas trīs lieliskas, krāšņu notikumu pilnas nedēļas nogales plaši apmeklētajās Pirmās bērnu grāmatnīcas Latvijā "Grāmatu Karuselis" organizētajās Bērnu dienās t/c Spice.  Grāmatu Karuselis saka lielu paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem - grāmatu autoriem, ilustratoriem, izdevniecībām, mūziķiem, dejotājiem, dziedātājiem, gardumu un balvu gādātājiem, konkursu uzvarētājiem un balvu ieguvējiem,  ZZ seriāla varoņiem, jaunajiem modeļiem, mūzikas izdevējiem, pop-up frizētavu meistariem un visiem vārdā nenosauktajiem palīgiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
POP-UP TIRDZIŅŠ RUNDĀLES AVOTOS Bauskas TIC
Tirdziņš notiks blakus Rundāles pilij, vienā no iecienītākajiem tūrisma galamērķiem Latvijā – ainaviskā vietā pie atjaunotās ēkas “Rundāles | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.08.2025 - 16.08.2025 Iedvesmojies laivošanai Bauskas pusē Bauskas TIC
Popularitāti gūst laivošana pa Bauskas novada upēm kā Mēmele, Mūsa un Lielupe! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.08.2025 - 22.08.2025 Brīvdienas ar ģimeni Bauskas pusē Bauskas TIC
Laiks doties ģimeniskā piedzīvojumā uz Bauskas novadu, kur aizraujoši būs ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem! | Skatīt vairāk
Augusta brīvdienu notikumi Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Trīs augusta nedēļas nogales Balvu novadā būs piepildītas ar dažādiem daudzveidīgiem kultūras, sporta un atpūtas notikumiem! Tiekamies! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Nikos Travel
,


Ventspils TIC
,


1st-studio.com
,


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.69513297sec.