Ogres Vēstures un mākslas muzejā notiks fotoizstādes "Tā mēs dzīvojām…" atklāšana

2013. gada 25. janvārī pulksten 16:00 Ogres Vēstures un mākslas muzejā notiks fotoizstādes "Tā mēs dzīvojām…" atklāšana. Viens no Ogres fotokluba dibinātājiem, ogrēnietis Ēriks Drubiņš 20. gadsimta 70. un 80. gados fotogrāfijās dokumentējis ikdienas norises Ogres pilsētā, kas nu jau var šķist visai neparastas.

Izstāde "Tā mēs dzīvojām..." ir veltījums Ogres pilsētas 85. jubilejā un tajā skatāmas Ērika Drubiņa fotogrāfijas no Ogres Vēstures un mākslas muzeja krājuma. Fotogrāfs 20. gadsimta 70. - 80. gados dokumentējis pilsētas jaunceltnes: Jaunogres dzīvojamās mājas, kultūras centra, PSKP biroja (tagad Ogres Mūzikas skola) un citu sabiedrisko ēku celtniecību. Ēriks Drubiņš veidojis dažādu kultūras pasākumu hronikas gan Ogres estrādē, gan Tautas namā. Viņa darbos iemūžināti Ogres pilsētas iedzīvotāji, Ogres Trikotāžas kombināta darbinieki, dejotāji un dziedātāji Ogres estrādē, kā arī cilvēki ikdienas gaitās.

Izstāde "Tā mēs dzīvojām…" aptvert tikai nelielu daļa no fotogrāfa Ērika Drubiņa mantojuma, kas kā īsi atmiņu zibšņi atsauc atpakaļ trīsdesmit un četrdesmit gadus senus notikumus un vienkārši ikdienu Ogres pilsētā.

Izstāde skatāma līdz 2. martam. Ieeja izstādes atklāšanas pasākumā bez maksas.

Visi mīļi gaidīti!

Vairāk informācijas interneta vietnē www.ogresmuzejs.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Audiogids “Kaugurciema stāstu taka” Jūrmalas TIC
Jūrmalā tapis jauns audiogids “Kaugurciema stāstu taka” – 4 km pastaiga pa senā zvejnieku ciema vēstures pieturpunktiem. Pieejams IZI Travel. | Skatīt vairāk
Latvija
⭐Vasara - tik karsta un burvīga! Coral Travel Latvia
Vai esi gatavs lēkt iekšā savā īstajā vasaras atpūtā? Agrā rezervēšana uz Turciju, Melnkalni, Grieķiju un Spāniju ir jau atklāta! | Skatīt vairāk
Plāno klases ekskursiju Bauskas novadā Bauskas TIC
Plāno klases ekskursiju Bauskas novadā un apvieno vēstures izziņu, aktīvo atpūtu un radošu līdzdarbošanos! | Skatīt vairāk
Latgales garšu mēnesis Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
1.–31. martā Rēzekne aicina atklāt izsmalcināto Latgales garšu pasauli. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.56724977sec.