Kalnciema kvartālā norisināsies Bērnu svētki

2013. gada 1. jūnijā no pulksten 10:00 – 16:00 Kalnciema kvartālā notiks Bērnu svētki par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai - norisināsies tirdziņš, kurā liela uzmanība tiks veltīta vietēja ražojuma bērnu precēm un produktiem, būs dažnedažādi gardumi, karuselis un plaša kultūras programma:

11:00 Latvijā ar īpašu seansu Kalnciema kvartālā viesosies Polijas Animācijas Filmu Studija un Galerija Bjelska BWA. Ģimenes ar mazajiem skatītājiem aicinātas vērot pasaulslavenās animācijas filmas no sērijām "Ļoļeks un Boļeks", "Reksis", "Peles piedzīvojumi", kas noteikti aizraus arī vecākus, ļaujot mazliet pakavēties sirsnīgās atmiņās par pašu bērnību. Savulaik šīs filmas varēja vērot Latvijas televīzijas ekrānos. Seansu organizē un atbalsta: Kalnciema kvartāls, Producentu grupa 2ANNAS, Animācijas Filmu Studija un Bjelskas Galerija BWA. Seanss notiks brūnajā mājā (Kalnciema 35).

Programmā:

"Viltus vectētiņš" no "Ļoļeks un Boļeks brīvdienās", 9:27

"Pārpratums ar dzimumzīmīti" no "Peles piedzīvojumi", 9:05

"Reksis un krikets" no "Reksis", 10:06

"Romantiskais piedzīvojums" no "Mazais, zilais bruņinieks", 9:51

"Pele un muša" no "Peles piedzīvojumi", 9:00

"Jūrnieks Reksis" no "Reksis", 9:37

Kopējais programmas garums: 57 minūtes

12:00 Brīvdabas koncertā uzstāsies Latvijas Nacionālā teātra aktieri ar koncertu no izrādes "Īstā bērnība", kura tapusi sadarbībā ar mūziķi Kārli Kazāku un Latvijas Nacionālā teātra aktieriem.

13:30 uz Kalnciema kvartāla skatuves kāps izdevniecības "Liels un mazs" priekšā lasīšanas kustība "Pārdaugavas Priekšālasītāji".

11.00 - 15.00 Kalnciema kvartāla galerijā norisināsies radošā darbnīca bērniem "Pasaules bērni". Kalnciema kvartāla dārzā būs iespēja pūst lielos ziepju burbuļus profesionāļu pavadībā, kā arī sacensties par lielākā burbuļa balvu.

Ieeja bez maksas.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
DIENVIDKURZEMES LIELĀ RIPINĀŠANĀS Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Pievienojies īstam Lieldienu piedzīvojumam, kur tevi sagaidīs tūrisma rallijs, Lieldienu aktivitātes pa visu Dienvidkurzemi | Skatīt vairāk
Latvija
Latgales garšu mēnesis - Restorāns MŌRA Rēzeknes pilsētas TIC
Visu martu Mōra aicina baudīt senču receptes mūsdienīgā Latgales garšu izpildījumā. | Skatīt vairāk
Aicinām uz Baltijā senāko kinoteātri! Ventspils TIC
Kino Rio darbojas Ventspilī vairāk nekā 114 gadus (šogad 115 gadi) un ir vecākais kinoteātris Baltijā. Iepazīsties ar kinoteātra repertuāru. | Skatīt vairāk
Ventspils gotiņas aplikācijā Walk15 Ventspils TIC
Pavasarim tuvojoties, ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti izstaigāt vai ar velosipēdu izbraukt plaukstošo Ventspili kopā ar Walk15 aplikāciju. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42962217sec.