Norisinājusies jau trešā Līkā tilta regate

Pagājušo sestdien 8. jūnijā norisinājās gadskārtējā "Līkā tilta regate", kas šogad tika organizēta jau trešo gadu pēc kārtas. Šī bija lieliska iespēja uzņēmumiem pierādīt sevi kā aktīvās atpūtas piekritējiem, kā arī cīnīties savā starpā un laimēt galveno balvu - reklāmas vietu Ogres centrā uz vienu mēnesi un dažādas balvas un pārsteigumus no pasākuma atbalstītājiem.

Pirms regates 10:00 tika organizēta nūjošana apkārt Briežu dārzam kopā ar instruktori Zigrīdu Sprukti, pirms tam kārtīgi iesildoties pļaviņā pie Ogres luterāņu baznīcas ar interesantām nūjotāju spēlēm. Piedalīties gribētāju bija 12 aktīvie ogrēnieši, kas gan bija ieradušies ar savām nūjām, gan arī instruktore piedāvāja savu inventāru.

Pēc nūjošanas līdz 12:00 sāka pulcēties regates dalībnieki un viņu atbalstītāji, kā arī skatītāji. Piedalīties vēlējās dažādu uzņēmumu un organizāciju darbinieki, arī no pasākuma atbalstītājiem: divas komandas no "Digitālās pele" ar radošiem un oriģināliem nosaukumiem – "Pelitāniks" un "Pelestonija", "Čilīgie" no SIA "Pica Serviss", tika reģistrētas arī vairākas komandas no viena uzņēmuma- no Ikšķiles laivu nomas reģistrējās divas komandas un no "WEGAWOOD" pat trīs komandas. Savu veiksmi pārbaudīt gribēja gan pieredzējuši airētāji, kas piedalās šajā pasākumā jau visus trīs gadus, gan arī komandas, kas piedalās pirmo reizi kā piemēram, vienīgā sieviešu komanda "Peldošās zvaigznes", kas pārstāvēja SIA "Apgāds Zvaigzne ABC" un citas komandas, kas izjūtot brīnišķīgo atmosfēru, reģistrējās pasākuma dienā. Komandas bija padomājušas par saviem tērpiem un galveno regates elementu – karogu, kas katrai komandai atšķīrās. Kā spilgtākos pārstāvjus varētu nosaukt komandu "Smalkā iegrime", kas pārstāvēja Ogres kultūras centru, un viņu tērpi par godu Ogrei, kā peldu kūrorta pilsētai, kā arī komandas "Tomrens", "Spicie kaktusi" un citi. Komandas "Hopen" atbalstītāji pievērsa savu uzmanību ar oriģinālu un skaļu tauri. Kopā regatē piedalījās astoņpadsmit komandas. Pusfinālā iekļuva četras veiklākās komandas, kuras finālā cīnījās par pirmo vietu vērtīgajām balvām. Kamēr tika reģistrēti rezultāti gan skatītāji, gan dalībnieki varēja baudīt Delawake veikborda paraugdemonstrējumus, kas pārsteidza skatītājus ar dažādiem lēcieniem un trikiem. Tiem sekoja apbalvošana, kurā komandas ieguva pateicības rakstus un diplomus ar dažādām balvām.

Pēc regates pasākums turpinājās ar velobraucienu uz Ikšķili, kurā piedalījās vairāk nekā 50 dažāda vecuma dalībnieku.  Velobrauciena dalībnieki apmeklēja Karmela klosteri Ikšķilē un Māsas pavadībā iepazinās ar tā darbību un plāniem, kā arī devās izbraucienā ar laivu pa Daugavu, ko bezmaksas piedāvāja Ikšķiles ūdens atpūtas un sporta centrā.

Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra saka lielu paldies gan dalībniekiem, gan skatītājiem, un, protams, pasākuma atbalstītājiem - "Sniega Suņi", sporta bāze "Caunes", atpūtas komplekss "Turbas", Ikšķiles ūdens atpūtas un sporta centrs, "Fazer Latvija", "Čili Pica", bērzu sulu vīndaris Linards Liberts, Normunda Labrenču mājas vīna darītava, un DE LA WAKE.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pasākumi Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno viesošanos Zemgalē, apmeklē pasākumus! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.06.2025 - 20.06.2025 Līgo svētki Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Līgo svētku norises un svinēšana Balvu novadā - ar radošu darbošanos, teātra izrādēm, ugunskuriem, skanīgu "Līgo" un zaļumballēm. | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Kristus Karaļa kalnā Preiļu novada TIC
Vairāk nekā 220 koka skulptūras, kas attēlo Bībeles tēlus un ainas, harmoniski iekļaujas apmēram 20 hektāru plašā ainavā kopā ar dārziem un | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.06.2025 - 21.06.2025 Svini vasaras saulgriežus latviskā garā Bauskas TIC
Izvēlies sev tīkamāko pasākumu, lai godinātu gada spēcīgāko nakti! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.59162116sec.