Kopā ar Rīga 2014 aicinām ķert radošās emocijas festivālā "Positivus"

No 19. līdz 21.jūlijam festivāla "Positivus" laikā apmeklētāji aicināti viesoties Eiropas kultūras galvaspilsētas radoši informatīvajā stendā Rīga 2014, kur tiks veidota festivāla apmeklētāju krāsaina sajūtu siena un varēs uzzināt par Rīga 2014 programmas notikumiem.

Rīga 2014 stendā varēs arī reģistrēties Grāmatu draugu ķēdei. Akcija norisināsies 2014. gada 18. janvārī, kad ikviens rīdzinieks un pilsētas viesis varēs no rokas rokā padot grāmatas, stājoties dzīvajā rindā, no vecās bibliotēkas ēkas līdz jaunajai Gaismas pilij.

Eiropas kultūras galvaspilsētas radoši informatīvā telpa Rīga 2014 atradīsies netālu no festivāla "Positivus" galvenās ieejas.

Savukārt, lai festivāla laikā mazinātu rindas pie ieejas, ceturtdien 18. jūlijā un piektdien 19. jūlijā no pulksten 12.00 līdz 20.00 festivāla "Positivus" trīs dienu un trīs dienu ar telts vietu biļetes būs iespējams samainīt pret ieejas aprocēm jau pirms festivāla, ierodoties personīgi radoši informatīvajā telpā Esplanāde 2014.

"Positivus" ir lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā, kas 2013.gadā norisināsies jau septīto reizi. Pirmo reizi festivāls norisināsies trīs dienas - no piektdienas līdz svētdienai - 19., 20. un 21. jūlijā.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Latgales garšu mēnesis - IGGI bārs Rēzeknes pilsētas TIC
Visu martu IGGI piedāvā Latgales spēka burgeru un krāsnī ceptu kartupeli mednieku gaumē. | Skatīt vairāk
Latvija
Ventspils gotiņas aplikācijā Walk15 Ventspils TIC
Pavasarim tuvojoties, ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti izstaigāt vai ar velosipēdu izbraukt plaukstošo Ventspili kopā ar Walk15 aplikāciju. | Skatīt vairāk
Audiogids “Kaugurciema stāstu taka” Jūrmalas TIC
Jūrmalā tapis jauns audiogids “Kaugurciema stāstu taka” – 4 km pastaiga pa senā zvejnieku ciema vēstures pieturpunktiem. Pieejams IZI Travel. | Skatīt vairāk
Izstādes Tukuma novadā Tukuma TIC
Iedvesmojies no gleznām, kolekcijām un baudi mākslu arī Tu, Tukuma novadā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.67186809sec.