Turpinās "Garšas tūre Jelgavā"

2013. gada 20. augustā Jelgavā sākās pilsētā līdz šim nebijusi akcija – "Garšas tūre Jelgavā", kuras ietvaros ikviens jelgavnieks un pilsētas viesis tiek aicināts pastaigā pa pilsētu, iepazīstot Jelgavas tūrisma un apskates objektus, kā arī nobaudīt pilsētas īpašo piedāvājumu – pamatēdienu "Hercoga bura", desertu "Šarlotes skūpsts" un atspirdzinošo dzērienu "Jelgavas bellini". Akcija "Garšas tūre Jelgavā" turpināsies līdz 1. oktobrim.

Garšas tūri organizē Jelgavas pilsētas pašvaldība un Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar Jelgavas pilsētas ēdināšanas uzņēmumiem. Tai ir sagatavots speciāls buklets, kurā ietverta pastaigas maršruta karte ar apskates objektiem, kā arī vietām, kur iespējams nobaudīt Jelgavas īpašos ēdienus un dzērienu. Bukletā var iepazīties ar akcijas noteikumiem un tajā ir vieta akcijas zīmodziņu krāšanai. Bukletu var saņemt Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā, ģimenes restorānā "Hercogs", krodziņā "Istaba" un bistro "Silva", kā arī citās tūrisma un apskates vietās Jelgavā.

Akcijas noteikumi paredz, ka ikviens trīs Jelgavas ēdināšanas vietās var nobaudīt Jelgavas īpašos ēdienus un dzērienu: ģimenes restorānā "Hercogs" – pamatēdienu "Hercoga bura", bistro "Silva" - desertu "Šarlotes skūpsts" un krodziņā "Istaba" – "Jelgavas bellini". Katrā no minētajiem ēdināšanas uzņēmumiem, nobaudot Jelgavas īpašo piedāvājumu, akcijas dalībnieks saņems zīmodziņu "Garšas tūre Jelgavā" bukletā. Sakrājot trīs zīmodziņus, dalībnieks iegūs īpašo Jelgavas gardēža suvenīru – Jelgavas uzņēmumā „Keramika LV” izgatavoto fondī trauciņu ar Jelgavas simboliku.

Atgādinām, ka Jelgavas īpašie ēdieni un dzēriens jānobauda septiņu dienu laikā!

Jelgavas īpašie ēdieni pilsētas ēdināšanas uzņēmumu ēdienkartēs iekļauti no 2012. gada un tie tapuši sadarbojoties Jelgavas pilsētas pašvaldībai, Jelgavas Amatu vidusskolai un Jelgavas uzņēmējiem.

Sīkāka informācija www.visit.jelgava.lv


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Tūrisma rallijs "KODS: GULBENE" 23.maijā Gulbenes novada TIC
2026. gada 23. maijā Gulbenes novadā norisināsies tūrisma rallijs “Kods: Gulbene”. Reģistrējies un piedalies! | Skatīt vairāk
Latvija
Latgales garšu mēnesis - Restorāns MŌRA Rēzeknes pilsētas TIC
Visu martu Mōra aicina baudīt senču receptes mūsdienīgā Latgales garšu izpildījumā. | Skatīt vairāk
Latvijas tūrisma informācijas tirgus 2026 Ventspils TIC
Aicinām visus Latvijas tūrisma informācijas centrus un galamērķu pārstāvjus pieteikties dalībai “XI LATVIJAS TŪRISMA INFORMĀCIJAS TIRGŪ 2026”, 9 | Skatīt vairāk
Ar vilcienu pēc Vidzemes stāstiem  Gulbenes novada TIC
Gulbenes, Madonas un Alūksnes novadu tūrisma speciālisti aicina doties neaizmirstamos brīvdienu izbraucienos uz Vidzemi, par transportu izvēloties | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.63167095sec.