Jelgavā norisināsies tematiskais tūrisma vakars "Noslēpumainās Tibetas plīvurs"

2013. gada 31. oktobrī pulksten 18:00 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī notiks tematiskais tūrisma vakars "Noslēpumainās Tibetas plīvurs". Tūrisma vakara īpašais viesis – rakstnieks, aizrautīgs ceļotājs un cittautu kultūru pētnieks Pēteris Strūbergs.

Tematiskā tūrisma vakara apmeklētājiem būs iespējams uzzināt vairāk par eksotisko Āzijas kontinenta zemi – Tibetu, tibetiešu dzīvesveidu, kultūru, budismu un daudzām citām netradicionālām lietām, kas sastopamas ir Tibetā, bet nav atrodamas citur. Vakara gaitā interesenti noteikti uzzinās vietas, kuras ir vērts apmeklēt esot Tibetā. Tematiskā tūrisma vakara otrajā daļā varēs uzdod jautājumus vakara viesim Pēterim Strūbergam un apskatīt līdzi paņemtos suvenīrus un piemiņas lietas no Tibetas.

Ieejas maksa uz vakaru: 2,00 Ls/2.85 EUR pieaugušajiem, 1,50 Ls/2,13 EUR skolēniem. Ieejas maksā iekļauts Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa skatu laukuma apmeklējums. Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tālruni 63005445 vai mājas lapā www.visit.jelgava.lv.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Iekštelpu aktivitātes Jēkabpilī un novadā Jēkabpils novada TIC
Ko darīt Jēkabpilī un novadā, kad laikapstākļi aiz loga nelutina? Dodies uz muzejiem, pilīm, kartingu vai ledus halli, izstādēm, pasākumiem. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.11.2025 - 13.11.2025 Muzikālā komēdija restorānā Mežs kungS Bauskas TIC
Humora, mūzikas un pozitīvu emociju piesātināts vakars Bauskā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.53154182sec.