5 svarīgākās ziņas Travelnews.lv aizvadītajās piecās dienās 28.10. - 1.11.2013

1 28. oktobrī Travelnews.lv kopā ar sadarbības tūrisma informācijas centriem aizsāka balsojumu par skaistāko Latvijas tiltu. Balsot iespējams - šeit.

2 29. oktobrī tika izlozēts uzvarētājs Travelnews.lv un mobilās aplikācijas konkursam ar iPad mini balvā. Divas dienas vēlāk norisinājās balvas pasniegšana konkursa uzvarētājai Olgai Jupatovai. Foto no balvas pasniegšanas variet aplūkot - šeit.

3 Šajā nedēļā Lonely Planet paziņoja par Top 10 pilsētām, ko vērts apmeklēt 2014. gadā. Topa pirmo vietu ieņem Parīze Francijā, bet atzinīgi novērtēta tika arī Rīga, kas iekļauta topa 4. vietā. Vairāk lasiet - šeit.

4 Lielu lasītāju interesi iemantoja raksti par pasaules jauniešu iespaidiem par Latviju kā tūrisma galamērķi. Rakstos lasāmi jauniešu no pieciem kontinentiem zināšanas un asociācijas par Latviju. Vairāk lasiet  - šeit un šeit.

5 31. oktobrī restorānā Bibliotēka No1 tika prezentēta Signes Meirānes recepšu grāmata. Prezentācijā piedalījās vairākas sabiedrībā zināmas personības. Foto no pasākuma skatiet - šeit.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
TOP 12 tūrisma objekti Bauskas novadā Bauskas TIC
Plāno brīvdienas Bauskas pusē? Šie 12 objekti ir obligāti jāiekļauj tavā maršrutā! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.03.2026 - 27.03.2026 MŪZIKA | Stāsti kopā ar Kārli Kazāku Tukuma TIC
Engures Saieta namā valdīs vienkārši skaists un silts kopā būšanas vakars ar mūziķi Kārli Kazāku. Telpu piepildīs viņa sirsnīgās dziesmas un | Skatīt vairāk
LIELDIENAS | Tukumā Tukuma TIC
Lieldienu svinības Tukumā pulcēs ģimenes uz jautru un krāsainu pavasara programmu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.03.2026 - 28.03.2026 Gudrāks par viedtālruni. Zauers.lv
Plāno, tulko, fotografē un rīkojies zibensātrumā ar integrēto mākslīgo intelektu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::3.29417706sec.