Izstādē Balttour Valmiera, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadi - gardēžu priekam!

Šogad tūrisma izstādes "Balttour" apmeklētāji Valmieras pilsētas, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadu apvienotajā galamērķa ekspozīcijā (stendā Nr. A 15) varēs sevi palutināt ar dažādiem gardumiem, iepazīstot Valmieras puses bagāto tūrisma piedāvājumu.

Interesenti varēs iepazīties ar pavisam jaunu tūrisma materiālu gardēžiem, kā arī izzināt labākās vietas ceļošanai un atpūtai Valmieras pusē. Savukārt Valmieras puses tūrisma uzņēmēji ļaus smēķet dažādus gardumus un palīdzēs izzināt cunftes meistaru gudrības.

"Valmiermuižas alus" piedāvās degustācijai gardo Valmiermuižas alu un Valmiermuižas virtuves produkciju;

Omulīgā saimniece Inese Mangule ikvienu pacienās ar "Dabas spēku", kas paslēpts mazās sēkliņās, kā arī pārsteigs ar īpašiem Kocēnu novada "Patriotiskajiem plāceņiem". Kā garda piedeva ikvienam apmeklētājam tiks arī saimnieces dzīves gudrība un krietna sauja pozitīvas enerģijas visai dienai.

Savukārt "Vaidavas keramika" iepazīstinās ar ražotnes tūrisma aktualitātēm, kā arī piedāvās apmeklētājiem simpātiskas keramikas bļodas un zinības, kas ļaus izprast ekoloģiski tīrā materiāla māla lielo noslēpumu.

Stenda apmeklētāji tiks aicināti pārbaudīt arī savas zināšanas par Valmieru un apkārtējiem novadiem, aizpildot krustvārdu mīklu. Pareizi aizpildīto krustvārdu mīklu autori tiks pie kādas pārsteiguma balvas, ko būs sarūpējis Valmieras Tūrisma informācijas centrs.

Uz tikšanos Valmieras pusē!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ieelpo pavasari Pelēču ezera purva takā Preiļu novada TIC
Pelēču ezera purva dabas izziņas taka pavasarī aicina apmeklētājus iepazīt unikālu purva ainavu un daudzveidīgu augu un dzīvnieku pasauli. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.06.2025 - 21.06.2025 Svini vasaras saulgriežus latviskā garā Bauskas TIC
Izvēlies sev tīkamāko pasākumu, lai godinātu gada spēcīgāko nakti! | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Kristus Karaļa kalnā Preiļu novada TIC
Vairāk nekā 220 koka skulptūras, kas attēlo Bībeles tēlus un ainas, harmoniski iekļaujas apmēram 20 hektāru plašā ainavā kopā ar dārziem un | Skatīt vairāk
"Peoniju ziedu parāde 2025" Kalsnavā Madonas TIC
Šogad “Peoniju ziedu parāde” būs īsti svētki!Atzīmējot 50 gadu jubileju, arborētums katru JŪNIJA sestdienu un svētdienu viesus iepriecinās ar | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.22158694sec.