No 7. līdz 9. februārim norisinās Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls

No 7. līdz 9. februārim Jelgavā, 16.Starptautiskajā Ledus skulptūru festivālā ikvienam būs iespēja apskatīt 30 profesionālu mākslinieku, vairāk kā 50, veidotas ledus skulptūras par tēmu „Brīnumzeme”, tajā skaitā arī divu franču mākslinieku Steve Armance un David Diatta veikumu.

Pievienotajā video, mākslinieki stāsta, par to, kurā brīdī tie nolēma kļūt par tēlniekiem un ledus nav vienīgais materiāls, kuru tie prot pārveidot mākslā. „Sākumā sāku veidot skulptūras no koka un tad jau sekoja visdažādākie materiāli: akmens, marmors, smilts, šokolāde, augļi un dārzeņi. Šo profesiju izvēlējos tāpēc, ka tā bija pirmā lieta, ko man iemācīja mans tēvs!” tā mākslinieks Steve Armance.

Gatavo veikumu ikviens aicināts novērtēt no 7. līdz 9. februārim Jelgavā, Uzvaras parkā.

Vairāk informācijas: www.icelv.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Bauska aicina uz Vimbu svētkiem Bauskas TIC
Vimbu svētki Bauskā jau kļuvuši par neatņemamu pavasara tradīciju. Pavadi Lieldienu brīvdienas pie mums! | Skatīt vairāk
Latvija
Latgales garšu mēnesis - Restorāns MŌRA Rēzeknes pilsētas TIC
Visu martu Mōra aicina baudīt senču receptes mūsdienīgā Latgales garšu izpildījumā. | Skatīt vairāk
Lieldienas Piejūras brīvdabas muzejā Ventspils TIC
5. aprīlī no plkst. 12.00 Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs aicina ģimenes ar bērniem, draugus un visus pavasara svētku cienītājus uz Lieldienu | Skatīt vairāk
Latgales garšu mēnesis Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
1.–31. martā Rēzekne aicina atklāt izsmalcināto Latgales garšu pasauli. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.54676199sec.