Kalnciema kvartāls atklāj koncertsezonu ar vērienīgu koncertu «Brāļi un Māsas»

Šī gada 15. maijā Kalnciema kvartālā norisināsies jau ceturtās brīvdabas koncertsezonas atklāšana. Koncerti notiks katru ceturtdienu līdz pat septembra vidum. Programmu veidos pašmāju mūziķu talantīgākās apvienības, kā arī ārvalstu izpildītāji. Kalnciema kvartāls ir iemantojis plašu popularitāti arī ārpus Latvijas, tāpēc ir gaidāmi vairāki pārsteigumi – muzikālās programmas papildinājumi ar negaidītiem viesmāksliniekiem. Tāpat kā līdz šim koncertu programma tiks izziņota neilgu laiku pirms nākamā koncerta, līdz ar to vislabāk informētie būs Kalnciema kvartāla Facebook un Twitter sekotāji.

15. maijā no 19.00 gaidāms vērienīgs atklāšanas koncerts - Māra Šverna dziesmu kaverversiju albuma "Brāļi un māsas" prezentācija.

Māris Šverns ir dziesmu autors, kurš kopš deviņdesmitajiem gadiem darbojas Latvijas pagrīdes mūzikā ar grupu "Baložu Pilni Pagalmi", kā arī solo. Viņš raksta tik nesavtīgi un patiesi, ka ikkatrs var atrast kādu Māra dziesmu tieši sev. Un dziedāt to kā savu, to apliecina albums "Brāļi un Māsas", kur mūsdienu Latvijas mūziķi atklāj Māra dziesmu spēju skanēt praktiski jebkurā mūzikas žanrā.

Albuma veidošanā piedalījušās grupas un solisti - Elizabete Balčus, "Satellites LV", "Inokentijs Mārpls", "Gaujarts", "Alis P", "Laika suns", "Pieneņu vīns", koris "Juventus", "Oranžās brīvdienas" un daudzi citi.

15.maija koncertā piedalīsies lielākā daļa albumā iekļauto grupu un mākslinieku: "Manta", "Alis P", "Gaujarts", "Inokentijs Mārpls", koris "Juventus", "Das Sonntags Legion", Sniedze Prauliņa, Anna Ķirse, "Oranžās brīvdienas", "Frontline" un citi.

Dodoties uz Kalnciema kvartālu, var nostaigāt gar Alises ielas ūdenstorni - tieši šajā ēkā ilgu laiku pastāvēja Latvijas underground mūzikas citadele "Tornis", kur notika arī Māra Šverna un viņa grupas "Baložu pilni pagalmi" mēģinājumi un ierakstu sesijas

Albuma idejas autors, producents un izdevējs - grupas Hospitāļu Iela izveidotā biedrība "HI".

Plašāka informācija par albumu pieejama: www.facebook.com/marissverns.braliunmasas

Pasākuma laikā darbosies dažādas brīvdabas kafejnīcas.

Pasākuma norises laiks no 19.00-23.00. Ieeja bez maksas.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.08.2025 - 19.08.2025 IGGI: Garšas revolūcija centrā! Rēzeknes pilsētas TIC
TOP pasaules kokteiļi, leģendāras karbonādes un atmosfēra, kas paliek atmiņā! | Skatīt vairāk
Latvija
Pārgājieni, izaicinājumi un uzdevumi EnterGauja
Izzini Gaujas Nacionālo parku un Latviju kopā ar Latvian Routes maršrutiem! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.08.2025 - 17.08.2025 Akustisko koncertu cikls "Šķūnis" Tukuma TIC
"ŠĶŪNIS noslēdzošais koncerts, kurā ar īpaši sagatavotu programmu koncertēs Latvijas ģitārspēles meistari Artūrs Kutepovs un Ģirts Pavēnis. | Skatīt vairāk
5. Latgales gliemežu skriešanās čempionāts Preiļu novada TIC
Ar noteikumiem uz vietas iepazīstinās čempionāta tiesnesis Ainis Noviks, vīngliemežu audzētavas Preiļos "Ošu mājas" saimnieks. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.39690495sec.