Skutelis un Alens piedalīsies «Baltijas Pērle» iesildīšanas pasākumā Kalnciema kvartālā

Kino festivāls "Baltijas pērle" šogad svin 20 gadu jubileju un tieši pirms festivāla, 4. septembrī notiks tā iesildīšanas ballīte Kalnciema kvartālā.

Pasākumu programma: no pulksten 19.00 uzstāsies populārais improvizators Jānis Skutelis un divas ar viņu saistītas muzikālas apvienības: UMAY un A pie mums Jelgavā. Reizē priekšnesums būs Karaliskā improvizācijas teātra jaunās sezonas atklāšana.

Savukārt pulksten 21.30 notiks dokumentālās filmas par režisoru Vudiju Alenu īpašais seanss. Vairāk par filmu: www.imdb.com/title/tt1895299/

Visi apmeklētāji aicināti ierasties atpazīstamu kino varoņu tērpos, jo tā būs iespēja tikt pie festivāla "Baltijas Pērle" kino biļetēm. Tērpus izvērtēs "Baltijas Pērles" speciāli šim nolūkam izveidota žūrija.

Festivāls "Baltijas Pērle" notiks Rīgā no 12. līdz 21. septembrim.

Pasākums notiek ar Rīgas domes atbalstu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.52203107sec.