Sestdien Spīķeru kvartālā norisināsies pēdējais šīs vasaras Rīgas krāmu tirdziņš

Sestdien, 6. septembrī, no pulksten 11:00 līdz pulksten 17:00 Spīķeru kvartālā norisināsies noslēguma Rīgas krāmu tirdziņš šajā vasaras sezonā.

Ceturtā krāmu tirdziņa piedāvājums apmeklētājiem kā ierasts neliks vilties. Pārdošanā būs gan dažādi pagājušā gadsimta sadzīves un interjera priekšmeti, gan apģērbi, aksesuāri un rotas no omīšu krājumiem līdz pat īstu modes pazinēju atlasītiem modes smalkumiem, kā arī oriģināliem pašmāju dizaineru darinājumiem. Starp pērļu tirgotājiem būs sastopami gan vintage entuziasti Retro Spectro, gan pašmāju zīmols "Zvēru dārzs", kā arī vizuālā žurnāliste Agnese Kleina.

"Ir patiesi liels prieks aicināt visus apmeklēt nu jau ceturto un šajā vasarā noslēdzošo Rīgas krāmu tirdziņu. Ideja par tirdziņu Spīķeru kvartālā ir īstenojusies tieši tā kā vēlējāmies un šis noteikti ir veiksmes stāsts. Interese par tirdziņu ar katru reizi aug plašumā, jūtam ka ziņa nokļūst pie arvien jauniem pērļu tirgotājiem un pērļu tīkotājiem. Tieši tāpēc arī nākamajā vasarā turpināsim īstenot aizsākto - iedzīvināt labākās Eiropas pilsētu brīvdabas krāmu tirdziņu tradīcijas Rīgā, kad par pārdevēju var kļūt ikviens, kam ir kas skaists un noderīgs krājumā, bet pircēji var iegūt lietas ar stāstu," stāsta Elīna Stelcere, biedrības Rīgas Spīķeri valdes priekšsēdētāja.

Linda Ezerkalna, apvienība Retro Spectro: "Rīgas krāmu tirgus pierādījis, ka vasarā arī Rīgā ir ko darīt! Es ticu, ka šī tradīcija nākamvasar turpināsies un tirdziņš augs gan plašumā, gan daudzveidībā, kļūstot par vienu no Rīgas atpazīstamības zīmēm."

Tirdziņa apmeklētāji ir laipni gaidīti no pulksten 11:00 līdz pulksten 17:00. Tirdziņš norisināsies Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 10. Ieeja pasākumā ir bez maksas. Plašāka informācija www.spikeri.lv.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.11.2025 - 11.11.2025 Lāčplēša diena Tukuma novadā Tukuma TIC
Aicinājums ikvienam Tukuma novada iedzīvotājam un viesim piedalīties Lāčplēša dienas piemiņas lāpu gājienos, lai kopīgi godinātu Latvijas | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.11.2025 - 14.11.2025 Spāņu garīgā mūzika Bauskas pils velvēs Bauskas TIC
Bauskas pils muzejs aicina uz mediatīvu garīgās mūzikas koncertu sveču gaismā pils velvēs. | Skatīt vairāk
Latvijas garšu mēnesis Tukuma novadā Tukuma TIC
Tuvojoties Latvijas valsts svētkiem–Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai, Tukuma novada ēdinātāji nolēmuši izcelt | Skatīt vairāk
"Latvijas svētki Rēzeknē!" Rēzeknes pilsētas TIC
Svētki ar piemiņas pasākumiem, koncertiem un izstādēm – svini un godini Latviju Rēzeknē! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.52824783sec.