Latvijas Dabas muzejā būs iespēja tuvāk iepazīt meža brīnumaino dzīvi

Sestdien, 28. februārī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 Latvijas Dabas muzejā notiks ģimenes diena, kurā šoreiz būs iespēja tuvāk iepazīt meža brīnumaino dzīvi.

Katrs no mums ne reizi vien ir bijis mežā. Bet vai mēs pazīstam mežu? Vai protam saskatīt un saprast, cik ļoti dažādi ir Latvijas meži?  Vai spējam novērtēt meža bagātības?

Šoreiz Ģimenes dienas dalībnieki varēs iztēloties sevi kā pētniekus, ar žubīti Žaku Tu atklāt meža noslēpumus, noskaidrot, ko katrā gadalaikā ēd dažādi meža iemītnieki, un pēc attēliem meklēt dažādus dabas objektus izstādē. Būs interesanti samērīties ar alni, meža cūku un citiem dzīvniekiem, kā arī aplūkot augus palielinājumā, sajust mežu ar visām maņām – skatoties, klausoties, smaržojot. Meža sajūtas klātbūtni pastiprinās sagatavotie meža videofragmenti, kā arī melnā stārķa ligzdas modelis, kuru varēs arī izmērīt.

Ģimenes diena notiks izstādē ''Dziļāk mežā'', iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, dalība ar muzeja ieejas biļetēm.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
⭐Vasara - tik karsta un burvīga! Coral Travel Latvia
Vai esi gatavs lēkt iekšā savā īstajā vasaras atpūtā? Agrā rezervēšana uz Turciju, Melnkalni, Grieķiju un Spāniju ir jau atklāta! | Skatīt vairāk
Latvija
TLMS "Valmiera" jubilejas izstāde Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Par godu TLMS "Valmiera" 80.jubilejai no 7. marta līdz 22. aprīlim Valmieras muzejā būs skatāma izstāde “Rokas un pavedieni”. | Skatīt vairāk
Ghetto games festivāls 2026 Ventspils TIC
No 24.-26. jūlijam Ventspilī norisināsies lielākais aktīva dzīvesveida brīvdabas festivāls Baltijā – GG FEST 2026. Programma izziņota. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.73719907sec.