Impro ceļotāju klubiņš aicina uz sarunu par Namībiju un Madagaskaru

28.martā, no pulkstens 11:00 - 14:00, Rīgas Latviešu biedrības namā ceļojumu aģentūras ''Impro Ceļojumi'' (www.impro.lv) ceļotāju klubiņā ar savu stāstījumu dalīsies Jana Iesalniece.

Sarunā varēs uzzināt, kas ir Namībijas himbas, herero, damaras un bušmeni. Virtuāli apceļojot planētas visvecāko tuksneša zemi, varēs skatīties, kā pēc lietusgāzēm uzzied tuksnesis, kā sastingst laiks un daba sāls-māla ieplakās. Varēs klausīties īstu un nesamākslotu āfrikāņu melodijas, kas tapušas zaru un māla kleķa būdiņās.

Savkārt, Indijas okeāna viena no krāšņākajām pērlēm - Madagaskara ir jāredz tās īpašās un unikālās ekosistēmas dēļ (nekur citur brīvā dabā neredzēt ne lemurus, ne tik daudz baobabu šķirnes). Virtuāli apceļojot Madagaskaru, varēs satikties ar vienkāršajiem, bet jaukajiem malgašiem - īstenajiem Madagaskaras saimniekiem, kas savu mūžu nodzīvo skaistajā salā, strādājot savās naturālsaimniecībās, piemājas dārziņos, terašveida rīsu laukos, pinot sizala virves, darinot sadzīvei nepieciešamos priekšmetus un instrumentus.

Ceļojums uz Āfrikas dienvidu reģioniem vienmēr ir izaicinājums, kas nekad nevar būt ne garlaicīgs, ne "remdens".

Ieejas maksa: viena pasākuma apmeklējums – EUR 5

Skolēniem, studentiem, skolotājiem (uzrādot apliecību, izziņu) – EUR 1 (biļešu skaits limitēts).

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Visbija, Gotlandes sala Estravel Latvia
no Tallinas // noteikti datumi: jūnijs - augusts // 2 naktis uz prāmja | Skatīt vairāk
no 131 EUR
Vidusjūras kruīzs no 133 eur? CRUISEcentre
Vieta divvietīgā 4* kajītē, brokastis, otrās brokastis, pusdienas, launags un vakariņas, izklaides pasākumu programma uz kuģa | Skatīt vairāk
no 133 EUR
3 x bonusi! Kruīziem ar Celestyal Cruises  CRUISEcentre
Egejas un Adrijas jūras Kruīzi no 3-14 naktīm // pilna pansija // atlaide līdz 50% // BONUSI! | Skatīt vairāk
no 389 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.03.2026 - 28.03.2026 “Divas dvēseles vienā gaismā” Rēzeknes pilsētas TIC
Ukrainas mākslinieku Marijas un Oleksandra darbu izstāde par dvēseles redzējumu Latvijā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.00382209sec.