Spilgtākais šīs vasaras 2 dienu piedzīvojums – Lielais Orientēšanās brauciens pa seno Latgali!

Senā Latgale jeb "Pārdaugavas hercogiste" – tā 16. gadsimtā sauca tagadējo Vidzemi un Latgali. Mūsdienās šis reģions sveicina ceļotājus ar saviem gleznainajiem skatiem, zilajiem ezeriem, krucifiksiem un viesmīlību.

2015. gada 1. - 2. augusta Lielais Orientēšanās brauciens "Rēzekne-Gulbene 2015" ir kā radīts, lai izjustu senās Latgales smaržu, garšu un kolorītu!

Gulbene, Balvi, Dagda, Latvijas lielākie ezeri – Lubāns un Rāzna, salām bagātākais ezers Baltijā, senākā Latvijas pilsēta Ludza,unikāli krucifiksi un neskaitāmi baznīcu torņi, kā arī Latgales augstākā virsotne ar augstāko koka skatu torni Latvijā– šādus un vēl daudzus citus unikālus fotomirkļus varēs iemūžināt savos fotoaparātos un atmiņās par šo neaizmirstamo braucienu.

Lai braucienu padarītu interesantāku, klāt vēl pieliksim orientēšanos pēc kartes, kontrolpunktu meklēšanu pēc fotofragmentiem, interesantus papilduzdevumus pie mūsu atbalstītājiem, īpašas brauciena fotokolekcijas veidošanu un slēptā punkta meklēšanu.

Piedalīšanās ir pavisam vienkārša – jāizveido komanda no vismaz 2 cilvēkiem, jāsagatavo vieglais automobilis (derēs arī vieglais pasažieru mikroautobuss ar "B" kategorijas tiesībām), kā arī digitālais fotoaparāts kontrolpunktu fotografēšanai. Noderēs arī brauciena reģiona karte, jo organizatoru izsniegtā būs bez mēroga.

Komandas tiek sadalītas 2 klasēs – A+ (profesionāļu klase) un A (uz goda pjedestāla var tikt arī iesācēji).

Informācija un reģistrēšanās braucienam www.brauciens.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.06.2025 - 15.06.2025 Kamermūzikas koncerts Mazajā Mežotnes pilī Bauskas TIC
Izcilās latviešu vijolnieces Vinetas Sareikas un franču pianistes Amandīnes Savarī (Amandine Savary) kamermūzikas koncerts Mazajā Mežotnes pilī. | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Preiļos Preiļu novada TIC
Preiļu muižas komplekss un parks– lielākais pilsētvides ainavu parks Latvijā, kurš apbur ne vien ar savu romantisko veidolu, bet arī arhitektūras | Skatīt vairāk
Pasākumi Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno viesošanos Zemgalē, apmeklē pasākumus! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::6.9003849sec.