Rīgas svētkos sveiks Zelta kāzu jubilārus

Rīgas svētku laikā Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks ar kundzi un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane sveiks Zelta kāzu jubilārus – tiks godināti tie rīdzinieki, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un vairāk gadu. Zelta kāzu jubilāru godināšanas pasākums notiks 14. augustā Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" (Ziemeļblāzmas iela 36).

Jau divpadsmito gadu Rīgas svētku laikā tiek rīkota svinīgā Rīgas domes pieņemšana par godu Zelta kāzu jubilāriem. Šogad savā Zelta kāzu jubilejā Goda rakstus, piemiņas veltes un ziedus saņems 122 pāri, no kuriem viens pāris laulības dzīvē nodzīvojis 65 gadus, bet 11 pāriem ir 60 gadus ilga kopdzīve. Svinīgo pasākumu vadīs Haralds Burkovskis, bet par muzikālo noskaņu gādās grupa "Lauku muzikanti".

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.11.2025 - 12.11.2025 "KABATA: Vietējais dizains, kas iedvesmo" Rēzeknes pilsētas TIC
"KABATA" ir vieta, kur vietējie mākslinieki un dizaineri rada unikālus šedevrus, piedāvājot autentiskus produktus ar vēstījumu + kafija + dzērieni Tev! | Skatīt vairāk
"Latvijas svētki Rēzeknē!" Rēzeknes pilsētas TIC
Svētki ar piemiņas pasākumiem, koncertiem un izstādēm – svini un godini Latviju Rēzeknē! | Skatīt vairāk
Plāno kāzas Bauskas novadā Bauskas TIC
Ja plāno kāzas - Bauskas novads ir piemērots tieši Tev! Ieskaties apkopotajā piedāvājumā un izvēlies sev piemērotākos pakalpojumu sniedzējus! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.53464389sec.