Piedalies tradicionālajā Ābolu ballē

Noslēdzot vasaru, Jūrkalnē jau tradicionāli notiek Ābolu balle. 2015. gada 12. septembrī, sākot no plkst. 12.00, Ugunspļavā tiek gaidīti jūrkalnieši un Jūrkalnes viesi, lai svinētu ražas svētkus.

Uz Jūrkalni atkal ceļos "Pūres Dzirnu" mobilā sulas spiede, kas spēj ābolus sasmalcināt, izspiest sulu, kā arī pasterizēt un pildīt pakās. Tādēļ pasākuma apmeklētāji tiek aicināti pasākumā ierasties, ņemot līdzi ābolus no saviem dārziem, lai mājās atgrieztos jau ar ābolu sulu.

Godinot ābolus, neizpaliks arī ābolu spēles ar dažādiem konkursiem un svētku tirdziņš, kur piedāvājumā būs ābolu maizes, pankūkas, vīns, stādi un citi lauku labumi.

Pasākumā par mūziku rūpēsies dziesminieks Aleksis Uss. Ceļotājs ir uz mirkli atgriezies Latvijā, un viesosies Jūrkalnē, lai izdziedātu savu stāstu dažādās pasaules valodās un dažādu tautu ritmos.

Ābolu balle noslēdz Jūrkalnes starptautiskā mākslas plenēra izstādes. Šī būs pēdējā diena, kad "Pilsberģu krogā", "Zaķu krogā", krodziņā "Rīva" un viesu nama "Imantas" iespējams apskatīt šī gada plenērā tapušos darbus.

Pasākumu organizē biedrība "Vēju sēta" sadarbībā ar Jūrkalnes pagasta pārvaldi.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
LĪDZ -100EUR ATLAIDE VASARA'26 ✈️ Coral Travel Latvia
Līdz 17.11. rezervē brīvdienas no VASARAS KOLEKCIJA 26' - Īpaši atlasītas ceļotāju iemīļotas viesnīcas, kvalitātes un cenas atbilstība. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.11.2025 - 11.11.2025 Patriotu nedēļa Motormuzejā Motormuzejs
Rīgas Motormuzejs aicina skolēnus un visus apmeklētājus svinēt Latvijas valsts svētkus, piedaloties aizraujošās un izglītojošās aktivitātēs | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.10.2025 - 08.11.2025 Relaksējies SPA Ventspils TIC
Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā pieejamas atpūtas un atveseļošanās iespējas dažāda vecuma grupu iedzīvotājiem un sportistiem. | Skatīt vairāk
Iekštelpu aktivitātes Jēkabpilī un novadā Jēkabpils novada TIC
Ko darīt Jēkabpilī un novadā, kad laikapstākļi aiz loga nelutina? Dodies uz muzejiem, pilīm, kartingu vai ledus halli, izstādēm, pasākumiem. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.60911918sec.