Pokaiņu mežā notiks Vasaras Saulgriežu gaidīšanas svētki

2016. gada 18. jūnijā no plkst. 17.00 interesenti aicināti izbaudīt vasaras Saulgriežu spēku un enerģiju LVM Pokaiņu mežā. Dabas draugi varēs doties meža takās un ieskandināt šo īpašo laiku kopā ar folkloras kopu "Svitene". Pasākuma laikā varēs piedalīties ugunsrituālā gaismai un saulei, kurš notiks Zikurātā. To vadīs latviskās dzīvesziņas kopēja Ilona Līduma. Atpakaļceļā meža piramīdā notiks meditācija "Savienošanās ar dabas enerģijām".

Pļaviņā pie Informācijas centra, kā jau ierasts, ar gardu uz ugunskura gatavotu maltīti un Pokaiņu zāļu tēju pasākuma dalībniekus gaidīs Dzintars ar Zani.

No plkst. 21.00 Krista Džulija un Jānis aicina izbaudīt "Vasaras Saulgriežu nakti gongu skaņās". Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūgums pieteikties laicīgi pa tel. 26211911 vai e-pastā kksaulite@gmail.com

AS "Latvijas valsts meži" aicina izbaudīt maģisko Saulgriežu brīdi Pokaiņu meža takās!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::3.03656816sec.