Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā iemitināsies lelles

Mūsu dzīve ir pārsteidzoši raiba un tās krāsu palete ir atkarīga tikai no mums pašiem! Izstāde "Māksas otra puse" risināsies Latvijas Dzelzceļa muzejā no 16. līdz 25. septembrim.

Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivāls šogad tiešā un pārnestā nozīmē atspoguļos mākslu no abām pusēm. Autora mākslas darbs un tā “odere”atklās mums mākslinieka iekšējo pasauli, viņa spēju vienkāršas lietas pārsvērst skaistā stāstā, kas aizved mūs unikālā ilūziju pasaulē, kurā valda miers un harmonija.

Festivāla izstādē jau astoto gadu pēc kārtas radošā sinerģijā viena otru papildinās profesionālā leļļu māksla, tekstilmāksla, tēlniecība,  stikla māksla, keramika, vides dizains un citu mākslas nozaru darbi.

Ieskatīsimies mākslai acīs!

Festivāla organizētājs: Nodibinājums ”Leļļu Mākslas muzejs”

www.dollart.lv, www.railwaymuseum.lv

Izstādes kuratore: Ināra Liepa( inara.liepa@gmail.com, tel. Nr 29257285)

tehniskais direktors un izstādes gaismotājs :Uldis Liepa

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.65246201sec.