Totaldobže mākslas centrā maijā sākas trešā sezona

Jau pavisam drīz – 28. aprīlī mākslas centrs Totaldobže atkal atvērs durvis, uzsākot jau trešo sezonu bijušās RTU fakultātes ēkā Čiekurkalnā, Viskaļu ielā 36. Viskaļos centrs turpinās piedāvāt Latvijas un ārvalstu laikmetīgās akadēmiskās mūzikas koncertus, dejas izrādes, mākslas izstādes, dzejas slamus, eksperimentālus un starpdisciplinārus kultūras pasākumus, elektroniskās mūzikas dejas pasākumus, aktivitātes bērniem pasākumu laikā un daudz ko citu.

Šis gads Totaldobžei būs īpašs ar to, ka šogad mākslas centra darbībā ir iesaistīti 19 jaunieši, kas pilnveidos savas zināšanas no dažādiem pieredzējušiem kultūras nozares profesionāļiem – pasākumu producentiem, skaņotājiem, gaismotājiem, reklāmas dizaineriem, mārketinga speciālistiem u.c. pasākumu organizēšanā un norisē iesaistītajiem, un liks lietā jaunās un iepriekš iegūtās zināšanas praksē – organizēs un producēs pasākumus, veidos mākslas centra jauno identitāti, dokumentēs pasākumus un līdz-darbosies citos Totaldobže projektos. Projekts tiek īstenots ESF projekta „Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem” ietvarā. Programmas mērķis ir attīstīt jauniešos pasākumu producēšanas prasmes, kā arī veicināt viņu iesaisti izglītībā, tostarp aroda apguvē pie amata meistara. Projekts tika ieviests Nodarbinātības valsts aģentūras un Valsts izglītības attīstības aģentūras Jauniešu garantijas projektu pasākumos, kā arī Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajos aktīvajos nodarbinātības vai preventīvajos bezdarba samazināšanas pasākumos.

Mākslas centra Totaldobže oficiālais 12. sezonas atklāšanas pasākums norisināsies šī gada 26. – 28. maijā. Tiek rūpīgi gatavota pasākuma programma, lai trīs dienu ietvarā dotu ieskatu “Totaldobže” jaunajā identitātē, kas tiek adaptēta šodienas realitātei caur laikmetīgās māklsas daudzšķautņaino prizmu. Detalizētam info par pasākuma norisi un programmu iespējams sekot Totaldobže soctīklos Facebook un Instagram.

Savukārt pirmie pasākumi Totaldobžē, ko organizē citi pasākumu producenti gaidāmi jau šīs un nākošās nedēļas nogalēs.

28. aprīlī mākslas centra telpās un koncertzālē norisināsies elektroniskās deju mūzikas kluba ONE ONE organizēts elektroniskās deju mūzikas pasākums “VOXNOX x BOUDICA x ONE ONE RIGA collaborative Rave”.

5. maijā notiks KeyIf Riga rīkots Daudzdimensiju Glič izrāde “Metamorphozis”.

6. maijā – Latvijas Kultūras koledžas rīkota fotoizstāde un audiovizuālais eksperiments  “Kultūrtroksnis”.

Par citiem pasākumiem vairāk var uzzināt Totaldobže soctīklos.

Mākslas centrs Totaldobže tika dibināts 2011. gadā VEF teritorijā, kur tas izauga VEF teritorijā rezidējošo mākslinieku aktivitātēm, sākot no 2008. gada. Pēc VEF, meklējot jaunu mājvietu, Totaldobže īslaicīgi darbojās bijušajā Preses namā (Rīgā), Muitas mājā (Liepājā), Ūdenstornī (Karostā), mākslas rezidencēs Centro Negra (Spānijā) un MoKS (Igaunijā). Mākslas centrs ir nozīmīga platforma ne tikai mūsdienu mūzikas, mākslas, dejas un dzejas atskaņošanai un izrādīšanai, bet tā darbības ietvaros tiek organizēti arī “Melno Caurumu” pasākumi dažādu jomu māksliniekiem no Latvijas un ārvalstīm jaunu ideju radīšanai jauniem mākslas darbiem, kā arī tiek meklēti risinājumi kultūras pieejamības problemātikai Latvijā.

Totaldobže ir atvērti sadarbībai ar dažādu radošo industriju pārstāvjiem, māksliniekiem un kultūras projektiem. Piedāvājiet savus pasākumus Totaldobžē – info@melnaiscaurums.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Latgales garšu mēnesis Rēzeknē Rēzeknes pilsētas TIC
1.–31. martā Rēzekne aicina atklāt izsmalcināto Latgales garšu pasauli. | Skatīt vairāk
Latvija
TLMS "Valmiera" jubilejas izstāde Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Par godu TLMS "Valmiera" 80.jubilejai no 7. marta līdz 22. aprīlim Valmieras muzejā būs skatāma izstāde “Rokas un pavedieni”. | Skatīt vairāk
Bērniem izmitināšana bezmaksas 🛫 Coral Travel Latvia
Īpaši viesnīcu piedāvājumi. Baudi priekpilnas brīvdienas kopā! | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.79282308sec.