Jūrmalā norisinās līdz šim vērienīgākais pludmales volejbola turnīrs Latvijā

No 2019. gada 22. līdz 25. augustam Jūrmalas pludmales smiltīs, Majoros, tiks aizvadīts līdz šim vērienīgākais pludmales volejbola turnīrs Latvijā.

Gaidāmajā Pasaules kausa izcīņas posmā Latvijas pludmales volejbola faniem būs iespēja klātienē vērot pludmales volejbola zvaigznes ne tikai no Eiropas, bet arī no visas pasaules. Ikviens interesents tiek aicināts apmeklēt spēles klātienē un izbaudīt pludmales volejbola burvību un stadionā valdošo lielisko atmosfēru.

Pludmales volejbolisti turnīrā cīnīsies par naudas balvām 75 000 dolāru vērtībā – uzvarētāji saņems naudas laimestu 10 000 dolāru vērtībā. Pludmales volejbolistiem joprojām notiek punktu krāšana, lai kvalificētos Tokijas olimpiskajām spēlēm, tāpēc paredzams, ka Jūrmalā ieradīsies visi vadošie pasaules pludmales volejbola dueti, jo šī turnīra uzvarētāji saņems ne tikai 10 000 dolāru laimestu, bet arī iegūs 600 ranga punktus.

Iepriekš Latvijā arī norisinājušies augsta līmeņa pludmales volejbola turnīri, tostarp Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) turnīri, kā arī Eiropas čempionāta finālturnīrs, kas notika 2017. gadā. Latvijas volejbolistiem Jūrmalas smiltis līdz šim ir bijušas veiksmīgas. Vislabāk Jūrmalā veicies mūsu vīru vadošajam pārim jūrmalniekam Aleksandram Samoilovam un Jānim Šmēdiņam, kuri 2016. gadā triumfēja Eiropas čempionāta posmā "Jurmala Masters", bet 2017. gadā Eiropas čempionāta finālspēlē izcīnīja sudraba medaļas.

Biļešu tirdzniecība uz gaidāmo Pasaules kausa izcīņas posmu pludmales volejbolā tiks uzsākta jau jūlija beigās.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.04.2025 - 21.04.2025 Rīko sporta spēles un nometnes Bauskā Bauskas TIC
Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs ir apkopojis sporta spēļu un nometņu vietu piedāvājumu. Ielūkojies apkopojumā un plāno pasākumus Bauskas | Skatīt vairāk
Latvija
TEĀTRIS | "Kopdzīves ģenerālmēģinajums" Tukuma TIC
Šajā iestudējumā par teātri daudz nerunāsim, kaut gan Viņš ir režisors, Viņa – dramaturģe, un lugā darbojas arī divi aktieri. | Skatīt vairāk
Stipro Skrējiens 2025 Tukuma TIC
Atgriežas "Cinevilla". Šajā reizē ir īpaši padomāts, lai skrējienā un šajā piedzīvojumā varētu piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no | Skatīt vairāk
Pavasara ziedēšana Tukuma pusē Tukuma TIC
Tukuma pusē vietu, kurp doties pārgājienos dabā, ir daudz. Atliek vien izvēlēties sev sirdij tīkamāko. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.76754808sec.