Jūrmala saposusies svētkiem – rotātas egles, iedegts svētku apgaismojums un gaismas dekori

Aicinām izbaudīt ziemas noskaņu svētkiem rotātajā Jūrmalā. Galvenā pilsētas egle šogad ir iedegta Jomas ielā, rotātas egles ir arī citviet pilsētā. Noskaņu papildina pilsētas ielās iedegtais svētku apgaismojums un izgaismotās dekorācijas.

Pilsētas galvenā Ziemassvētku egle šogad rotāta jūrmalnieku un viesu iecienītajā gājēju ielā – Jomas ielas sākumā, iepretim Majoru stāvlaukumam. Aptuveni divpadsmit metrus augstā egle radīta no vairākiem desmitiem mazāku eglīšu, tās rotājumu veido stilizēti latviski raksti un spoguļu elementi egles zaros, pie rotātās egles skan mūzika. Gaismas ornamenti rotājas arī blakus esošā skvēra koku zaros.

Svētkiem uzpostas pilsētas egles ir Jomas ielā Majoros, Dubultu Kultūras kvartālā (Strēlnieku prospektā 30), Kauguru parkā (Mazā Nometņu ielā 1) un pie Kauguru Kultūras nama (Raiņa ielā 110).

Ziemassvētku noskaņu papildina uz ielām un tiltiem iedegtais svētku apgaismojums – stilizēti latviski raksti, kā arī Ziemassvētku dekorācijas vairākās pilsētas vietās. Jomas ielu gandrīz divu kilometru garumā rotā izgaismoti dekori pie apgaismojuma stabiem. Dubultos, iepretim dzelzceļa stacijai, un Kauguros, Talsu šosejas rotācijas apļos, izvietoti lieli čiekuru dekori. Kauguru parkā (Mazā Nometņu ielā 1) ziemas laikā “iemājojusi” sniegavīru ģimene, savukārt Ziemassvētku stāstu Kauguru Kultūras nama pagalmā (Raiņa iela 110) ataino tēlnieka Tālivalža Muzikanta veidotā skulptūru grupa “Ziemassvētku silīte”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pārsteidz savas garšas kārpiņas Bauskas TIC
Baudi maltīti Bauskas novadā un pārsteidz savas garšas kārpiņas! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.10.2025 - 02.11.2025  GORS - pasaules līmeņa akustika Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Ienirsti Latgales sirdī – kur kultūra dzīvo un skan! GORS nav tikai koncertzāle, bet vesela pieredze ar pasaules klases akustiku, gardēžu virtuvi un | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.10.2025 - 01.11.2025 Cinevilla Danger fest Tukuma TIC
Cinevila aicina iegrimt “Aizmirsto Sapņu pilsētā” – vietā, kur sapņi kļūst par realitāti un maģija virmo katrā stūrī. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.10.2025 - 31.10.2025 Iepazīsti 26 programmas un meistarklases Bauskas TIC
Piedalies 26 programmās un meistarklasēs iepazīstot vēsturi, tradīcijas un lietišķo mākslu, radošās programmas gan skolēniem, gan kāzu viesiem. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.50422287sec.