Labiekārtota Jūrmalas parka Džungļu taka

Jūrmalas parka Džungļu taka kļuvusi vēl interesantāka un labiekārtotāka. Tajā uzstādīta jauna rotaļu iekārta, 15 vides objekti, kā arī veikti takas seguma atjaunošanas darbi.

Šogad Džungļu takā, kas atrodas Jūrmalas park teritorijā, uzstādīti vairāki vides objekti, ko no koka izgatavoja tēlnieks Andris Dzērve. Vides objekti izvēlēti atbilstoši džungļos dzīvojošiem iemītniekiem – krokodili, pērtiķis, milzu zirneklis, mazāki zirnekļi, degunradzis, čūskas, zivs, tīģeris un pat žirafe. Džungļu takas apmeklētāji nosauktos džungļu iemītniekus sastaps gan uz zemes, gan uz rotaļu iekārtām. Tāpat uzstādīta jauna rotaļu iekārta, ko noteikti atzinīgi novērtēs visi aktīvie takas apmeklētāji. Džungļu taka ir 240 m gara. Trasē bērni var pārbaudīt sevi veiklībā un izturībā. Drosmīgie var pārbaudīt sevi trasē, kurā uz augošiem kokiem 1.5 m augstumā ir nostiprināti koka konstrukcijas tiltiņi un kāpnes, kas ved no koka uz koku.   

Džungļu takas labiekārtošana jau tika uzsākta 2023. gadā, kad jūnijā noslēdzās labiekārtošanas 1. kārta, un tās apmeklētājiem bija pieejamas jaunas un sertificētas bērnu rotaļu iekārtas un vingrošanas zona ar sertificētiem āra trenažieriem, kas paredzēti arī pieaugušajiem. Šobrīd ir noslēgusies Džungļu takas labiekārtošanas 2. kārta, un arī turpmākos gados plānota takas tālāka atjaunošana un papildināšana ar jauniem elementiem. Tāpat 2023. gada vasarā tika labiekārtota Mežaparka Džungļu taka, lai mazie ventspilnieki arī Pārventā varētu jautri pavadīt brīvo laiku labiekārtotā rotaļu laukumā.  Tajā ir uzstādītas 8 jaunas un sertificētas rotaļu iekārtas ar kompleksu šķēršļu un rāpšanās tīklu elementu grupu, kas paredzētas bērniem sākot no 3 gadiem, un nodrošina pilnvērtīgu fizisko, sociālo un kognitīvo spēju attīstību.

Ventspils pašvaldība ik gadu cenšas uzlabot, atjaunot un papildināt jau esošos bērnu rotaļu laukumus ar jaunām un interesantām rotaļu iekārtām. Šobrīd Ventspils pilsētas parkos, skvēros un iekšpagalmos jau ir izveidoti 38 rotaļu laukumi un 13 vietās ir uzstādīti āra trenažieri. Bērnu parki un bērnu laukumi, kuri izvietoti pa visu pilsētu, ir Ventspils lepnums un tos augsti novērtē gan ventspilnieki, gan pilsētas viesi. Ieeja parkos ir bezmaksas. Īpašs prieks par to, ka gan abas Džungļu takas, gan bērnu rotaļu laukumi ir pieprasīti un tiek apmeklēti visa gada garumā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.08.2025 - 04.09.2025 Latgales vēstniecība GORS  Rēzeknes pilsētas TIC
Ienirsti Latgales sirdī – kur kultūra dzīvo un skan! GORS nav tikai koncertzāle, bet vesela pieredze ar pasaules klases akustiku, gardēžu virtuvi un | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.08.2025 - 06.09.2025 “Zeimuļs” – arhitektūras brīnums Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Iepazīsti futūristisku arhitektūras brīnumu Latgalē – “Zeimuļs” ar zaļajiem jumtiem un torņiem kā divi milzu zīmuļi! + Aizraujošs skats no | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.08.2025 - 04.09.2025 Dziesmots koncertstāsts Mazmežotnes muižā Bauskas TIC
Pie klausītājiem Mazmežotnes muižā ar dziesmotu koncertstāstu “Mūsu Mežā” dodas mūziķis, solists un dziesmu autors Andris Baltacis. | Skatīt vairāk
Eiropas kultūras mantojuma dienas Bauskā  Bauskas TIC
Iepazīsties ar Eiropas kultūras mantojuma dienu pasākumiem Bauskas novadā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.81073713sec.